Printed Materials Number of items: 201
2385014
13437
394
Printed Materials
Other collectibles
1943 Budapesti Egységes Hálózat betűrendes távbeszélő névsora és szaknévsora, a M. Kir. Postavezérigazgatóság kiadása. Telefonkönyv, néhány korabeli reklámmal, térképpel illusztrálva. Kissé sérült papírkötésben, helyenként szakadt, gyűrött oldalakkal
5 000 HUF
2388000
13438
394
Printed Materials
Other collectibles
1943 Memorandum Budapest székesfőváros területén a rózsadombi Gül Baba-emlékhez tartozó telektömbön megépítendő Turáni Népek Levente- és Diákotthona, továbbá a Tabán fölött elvonuló Nap-hegy gerincén emelendő Magyar Kultúrhistóriai Múzeum és Kiállítócsarnok létesítése tárgyában. Papírkötésben, magyar és francia nyelven, középen hajtott, 16p
3 000 HUF
2001866
13439
394
Printed Materials
Other collectibles
1944 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja.április. májusi szám, középen hajtásnyommal.
1 000 HUF
2392675
13440
394
Printed Materials
Other collectibles
1945 Ludas Matyi. I. évf. 31. sz., 1945. dec. 16., szakadt, sérült, 8 p.
1 000 HUF
2392752
13441
394
Printed Materials
Other collectibles
1945 Ludas Matyi. I. évf. 18. sz., 1945. szept. 16., szakadt, foltos, 8 p.
1 000 HUF
2392665
13442
394
Printed Materials
Other collectibles
1945 Ludas Matyi. I. évf. 7. sz., 1945. júl. 1., szakadt, sérült, 8 p.
1 000 HUF
2392695
13443
394
Printed Materials
Other collectibles
1945 Ludas Matyi. I. évf. 19. sz., 1945. szept. 23., szakadt, foltos, 8 p.
1 000 HUF
2392707
13444
394
Printed Materials
Other collectibles
1945 Ludas Matyi. I. évf. 15. sz., 1945. szept. 26., szakadt, sérült, foltos, 8 p.
1 000 HUF
2392686
13445
394
Printed Materials
Other collectibles
1945 Ludas Matyi. I. évf. 16. sz., 1945. szept. 2., szakadt, foltos, 8 p.
1 000 HUF
2392726
13446
394
Printed Materials
Other collectibles
1945 Ludas Matyi. I. évf. 26. sz., 1945. nov. 1., foltos, 8 p.
1 000 HUF
2392744
13447
394
Printed Materials
Other collectibles
1945 Ludas Matyi. I. évf. 22. sz., 1945. okt. 14., szakadt, foltos, 8 p.
1 000 HUF
2392738
13448
394
Printed Materials
Other collectibles
1945 Ludas Matyi. I. évf. 24. sz., 1945. okt. 28., szakadt, foltos, 8 p.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035