Posters

Number of items: 48

Kőszegi Judit (1944-): Edzett ifjúság, iskolatej. Tejipar plakát. Ofszet, Bp., Magyar Hirdető, Zalaegerszeg, Zalaegerszegi nyomda, 42x30 cm
13555.

2 400 HUF
K.u.K. szökevények, Lengyel-magyar film plakát. 58x84 cm
13557.

1 400 HUF
1933 Renault karácsonyi ajánlat gépkocsi reklám plakát. Két oldalas, szélén sérült / Renaiult Christmas offer poster. Double sided.Damaged on the sides 28x38 cm
13558.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1940 Kodak Film nagyméretű reklámplakát, Klösz Coloroffset. Szakadásokkal, hajtva, 98x68 cm
13559.

1 000 HUF
11
1979 Történelmi idők tanúja lehet!, Tanácsköztársaság 60 éves jubileumára kiadott propaganda plakát, Textiles Szakszervezet Központi Könyvtára. Apró sérülésekkel, 40x27 cm
13560.

1979 "Történelmi idők tanúja lehet!", Tanácsköztársaság 60 éves jubileumára kiadott propaganda plakát, Textiles Szakszervezet Központi Könyvtára. Apró sérülésekkel, 40x27 cm

1 200 HUF
cca 1950-1980 16 db vegyes nagyváradi színházi plakát, 21x15 cm és 96x67 cm közötti méretben
13561.

4 000 HUF
Merci! Az eredeti plakát untánnyomása 1968-ból, Offset-nyomda, papír, lap alja foltos, üvegezett fa képkeretben, 89,5x65 cm
13562.

6 000 HUF
1974 Szovjet propaganda plakát. Kis lyukkal / Soviet propaganda poster with small hole. 60x90 cm
13563.

8 000 HUF
1974 Szovjet propaganda plakát. Kis lyukkal / Soviet propaganda poster with small hole. 110x60 cm
13564.

15 000 HUF
40,54
44,12
Gulácsy Lajos kiállítási plakát, (Paolo és Francesca), Bp., Magyar Nemzeti Galéria, hajtott, a széleken szakadt, a hátoldalon ceruzás bejegyzéssel, 100x70 cm
13565.

1 200 HUF
Yoda Jedi Master, Sheffield, GB Poster, az egyik sarkán kis hiánnyal, a többi sarkán kis lyukakkal, kis gyűrődésnyomokkal, 63,5x89,5 cm
13566.

'Yoda Jedi Master', Sheffield, GB Poster, az egyik sarkán kis hiánnyal, a többi sarkán kis lyukakkal, kis gyűrődésnyomokkal, 63,5x89,5 cm

2 800 HUF
7,57
8,24
Star Wars Episode I. - Phantom Menace/Baljós Árnyak plakát gyűjtemény 5 db, Sheffield, GB Poster, változó állapotban, rajtuk szakadások, gyűrődés és kopásnyomok, 64x90 cm
13567.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF