Military

Number of items: 79

cca 1980 Észak Korea és Magyarország katonai küldöttsége, rajta Csémi Károly (1922-1992) vezérezredes, fotó, a fotó egyik sarkán törésnyommal, 11,5 cmx17 cm
13179.

2 000 HUF
cca 1900 Katonaportrék, 2 db keményhátú fotó Zelesny és Sinberger műterméből, sérülésekkel, 21×11 cm
13180.

1 200 HUF
cca 1970-1980 Czinege Lajos (1924-1998) honvédelmi miniszter (1960-1984) és egy észak-koreai vezető kézfogása, fotó, szakadt, 15x21 cm
13181.

2 000 HUF
cca 1940 Hermann Göring (1893-1946) marsall és Wehrmacht főtisztek vadászaton Seckenburg (Sapowednoje) mellett. Eredeti fotó a készítő helyi fényképész pecsétjével. 12x9 cm / ca 1940 Herman Göring and Wehrmacht officers on a hunt near Seckenburg (Sapowednoje) Original photo with makers seal. 12x9 cm
13182.

22 000 HUF
59,46
64,71
1917 Böjthe Lázár honvéd hadnagy, keményhátú fotó a Joánovics testvérek műterméből, Kolozsvár, vágott karton, 18×11 cm
13183.

1 000 HUF
cca 1890-1920 össz. 7 db katonai fotó, többségében portré; egyik I. világháborús tábori posta fotólap, amelyen katona kitüntetéssel; további 4 db keményhátú fotó, részben kopott, foltos vagy sérült, 10,5x6,5 és 16x10,5 cm közötti méretben
13184.

1 400 HUF
cca 1940-1954 Lőutasítás, a gyalogsági fegyverekből való lövés alapjai, 112p + Tűzvezetési kiképzés a lövészek részére, Módszertani segédlet a foglalkozásvezetők számára, I. rész, A tűzvezetés elemei, 141p. A Honvédelmi Minisztérium kiadványai + Lőutasítás kiegészítő füzetek és szelvények, 5 db
13185.

1 000 HUF
1947 II. világháborúban részt vett katonának küldött levelezőlapok, és általa küldött levelezőlap, érdekes, személyes hangvételű üzenetekkel
13186.

1 200 HUF
11
cca 1940 Carl Zeiss Jena Silvamar 6x30 II. világháborús német távcső, jelzett, sorozatszámmal, bőr szíjjal, kopottas állapotban, 16x11 cm
13187.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1914-18 I. világháború katonák műtermi csoportportréja családtagjaik körében, vintage fotó szecessziós kartonon, fotó kopott, karton tetején szakadással, 12x17,5 cm
13188.

1 200 HUF
cca 1960-1980 Jugoszláv pilóták és magyar katonák barátkozása, a háttérben egy vadászgéppel, fotó, 18x24 cm
13189.

2 000 HUF
cca 1970-1980 Lázár György (1924-2014) miniszterelnök (1975-1987) afrikai katonai küldöttség egy tagjával, fotó, kis kopásnyomokkal, 18x24 cm
13190.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF