Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 130

Merényi J. Gina (1894-) 1935. VI. Nemzetközi Főiskolai Játékok-Budapest Br emlékérem (35mm) T:1-,2
30527.

Merényi J. Gina (1894-) 1935. "VI. Nemzetközi Főiskolai Játékok-Budapest" Br emlékérem (35mm) T:1-,2

1 400 HUF
Molnár Elek (1916-1994) 1993. A Magyar Fül-Orr-Gégeorvosok Egyesületének 100. évfordulója - Gégészet Navratil Imre - Bőke Gyula Fülészet terrakotta emlékérem nem saját tokban (129mm) T:2 CS 72.
30528.

Molnár Elek (1916-1994) 1993. "A Magyar Fül-Orr-Gégeorvosok Egyesületének 100. évfordulója - Gégészet Navratil Imre - Bőke Gyula Fülészet" terrakotta emlékérem nem saját tokban (129mm) T:2 CS 72.

1 000 HUF
Osváth Mária (1921- ) 1974. Aba-Novákné Kató 1896-1958 egyoldalas Br plakett (794g/148mm) T:1,1- / Hungary 1974. Kató Aba-Novákné 1896-1958 one-sided Br plaque. Sign.: Mária Osváth (794g/148mm) C:UNC,AU
30529.

Osváth Mária (1921- ) 1974. "Aba-Novákné Kató 1896-1958" egyoldalas Br plakett (794g/148mm) T:1,1- / Hungary 1974. "Kató Aba-Novákné 1896-1958" one-sided Br plaque. Sign.: Mária Osváth (794g/148mm) C:UNC,AU

12 000 HUF
32,43
35,29
Osváth Mária (1921-1998) 1986. Bene Ferenc egyoldalals, öntött Br plakett. FRANCISCUS BENE PROF.MED. MDCCLXXIII - MDCCCLVIII (390,22g/115mm) T:1- / Hungary 1986. Ferenc Bene one-sided, cast Br plaque. Sign.: Mária Osváth (390,22g/115mm) C:AU CS 57.
30530.

Osváth Mária (1921-1998) 1986. "Bene Ferenc" egyoldalals, öntött Br plakett. "FRANCISCUS BENE PROF.MED. MDCCLXXIII - MDCCCLVIII" (390,22g/115mm) T:1- / Hungary 1986. "Ferenc Bene" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Mária Osváth (390,22g/115mm) C:AU CS 57.

4 000 HUF
Papp László (1947-) 1992. Barcelonai Olimpia - Magyar Csapat teljes sor, (5xklf) Ag emlékérmek eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (31,5g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina
30531.

Papp László (1947-) 1992. "Barcelonai Olimpia - Magyar Csapat" teljes sor, (5xklf) Ag emlékérmek eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (31,5g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina

38 000 HUF
102,70
111,76
Rajki László (1939-) 1986. A néptanító Nagy Gyula az orosházi földműves népélet kutatója 75 éves kétoldalas Br emlékérem (120mm) T:1-,2
30532.

Rajki László (1939-) 1986. "A néptanító Nagy Gyula az orosházi földműves népélet kutatója 75 éves" kétoldalas Br emlékérem (120mm) T:1-,2

12 000 HUF
32,43
35,29
Rajki László (1939-) 1988. Dr. Kaáli-Nagy Sándor Díj - Az angol nyelvtanulás legjobbjának, Táncsics Gimnázium - Orosháza 1988 Br plakett (88x89mm) T:2
30533.

Rajki László (1939-) 1988. "Dr. Kaáli-Nagy Sándor Díj - Az angol nyelvtanulás legjobbjának, Táncsics Gimnázium - Orosháza 1988" Br plakett (88x89mm) T:2

1 400 HUF
Rajki László (1939-) 2005. Dr. Kaáli-Nagy Sándorné Díj - A magyar nyelvtanulás legjobbjának, Táncsics Gmnázium - Orosháza 2005. Br plakett (90x91mm) T:2
30534.

Rajki László (1939-) 2005. "Dr. Kaáli-Nagy Sándorné Díj - A magyar nyelvtanulás legjobbjának, Táncsics Gmnázium - Orosháza 2005." Br plakett (90x91mm) T:2

1 400 HUF
Reményi József (1887-1977) 1948. A Magyar Állami Pénzverő 1948 / A honra derűt, vigasztalást és áldást hozzatok Br emlékérem (40mm) T:1-
30535.

Reményi József (1887-1977) 1948. "A Magyar Állami Pénzverő 1948 / A honra derűt, vigasztalást és áldást hozzatok" Br emlékérem (40mm) T:1-

4 000 HUF
19
Schwartz István (1851-1924) 1885. Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Páskuj Istvánnak Szilágy-Somlyó - Az érdem jeléül Br emlékérem (65mm) T:1- ph. Hungary 1885. National Exposition at Budapest in 1885 / For István Páskuj from Szilágy-Somlyó (today: Simleu Silvaniei) - As the Sign of Merit Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:AU edge error
30536.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Páskuj Istvánnak Szilágy-Somlyó - Az érdem jeléül" Br emlékérem (65mm) T:1- ph. Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For István Páskuj from Szilágy-Somlyó (today: Simleu Silvaniei) - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:AU edge error

8 000 HUF
Schwartz István (1851-1924) ~1900. Adagio Br plakett (78x79mm) T:2 Hungary ~1900. Adagio Br plaque. Sign: Stefan Schwartz (78x79mm) C:XF
30537.

Schwartz István (1851-1924) ~1900. "Adagio" Br plakett (78x79mm) T:2 Hungary ~1900. "Adagio" Br plaque. Sign: Stefan Schwartz (78x79mm) C:XF

16 000 HUF
43,24
47,06
Soltra Elemér (1922-2013) 1985. Dévai Jenő: The Theacher / Angol nyelvtanárom emlékére Br plakett (84mm) T:2 oxidációs fo.
30538.

Soltra Elemér (1922-2013) 1985. "Dévai Jenő: "The Theacher" / Angol nyelvtanárom emlékére" Br plakett (84mm) T:2 oxidációs fo.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF