Number of items: 214
2383418
11250
393
Other collectibles
Áttört kínai váza. Jelzett, kézzel festett, apró lepattanással. 21 cm
2 000 HUF
2383535
11251
393
Other collectibles
Poháralátét készlet 6 db. Antik, fajansz. máz alatti matricás, fém peremmel. d: 9 cm
5 000 HUF
2383410
11252
393
Other collectibles
2 db antik fajansz angol teáscsésze. Máz alatti festéssel. Jelzettek, kis kopásokkal.
4 000 HUF
2383404
11253
393
Other collectibles
Zsákos lányka. Mázas kerámia. Jelzés nélkül. 16 cm
2 000 HUF
2344821
11254
393
Other collectibles
Porcelán tangóharmonikás és csörgődobos zenész pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m. 19 cm, h. 20 cm
2 400 HUF
2383371
11255
393
Other collectibles
Arany-kék porcelán tojás. Matricás, jelzés nélkül, apró lepattanással a lábon 10 cm
1 200 HUF
2381747
11256
393
Other collectibles
Lippelsdorf GDR porcelán macskás füstölőtartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 18 cm
3 000 HUF
2382556
11257
393
Other collectibles
1929 Biszkvit porcelán angyalos fali szenteltvíztartó, jelzett, a hátulján feliratozott, néhány apró repedéssel, lepattanással. 21x12,5 cm
3 000 HUF
2380355
11258
393
Other collectibles
Férfi libákkal, pálinkás palack 4 db pohárral, kézzel festett, jelzés nélkül, hajszálrepedésekkel, kis kopásokkal. m: 20 cm
3 000 HUF
2381403
11259
393
Other collectibles
2 db porcelán tál virág mintás dekorral, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, egyik kerek, d: 30,5 cm, másik ovális, 25,5x39,5 cm
2 000 HUF
2382901
11260
393
Other collectibles
Royal Dux porcelán őz figura, fehér mázas, aranyszínű festéssel a talapzatán, jelzett, hibátlan, m: 11 cm, h: 10 cm
2 000 HUF
2338392
11261
393
Other collectibles
Porcelán betétes ón tányérok 4 db Paris 1600-as árusokat ábrázoló + 2 db lepkés és madaras. Matricásak. d: 25 cm, d: 23 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m