Number of items: 321

Szabó Tibor (1945-): Női portré, 1967. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 28,5x19,5 cm
10265.

3 000 HUF
Szabó Zoltán, Angyalföldi (1929-2014): Haldokló, 1992. Vegyes technika, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf verses sorokkal, melyek felületi sérülés miatt kissé hiányosak. 21,5x30,5 cm
10266.

28 000 HUF
75,68
82,35
Szabó Vladimir (1905-1991): Zene. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (40/100). Lap szélén törésnyomokkal, kisebb foltokkal, rézkarc ép18×24,5 cm
10267.

26 000 HUF
70,27
76,47
Szakács Zoltán (?-): Őrségi tájház, 1988. Olaj, farost. Jelzett. Fa keretben. 54x56,5 cm
10268.

7 000 HUF
18,92
20,59
10269.

4 800 HUF
12,97
14,12
10270.

4 800 HUF
12,97
14,12
Szalma Edit (1964-): Női portré. Litográfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA XIII/XVI jelzéssel. 38×27 cm
10271.

6 000 HUF
10272.

5 500 HUF
14,86
16,18
Szász Endre (1926-2003): Alak. Tus, papír, jelzett. Lap tetején alkotást nem érintő szakadással, lap szélén foltos (paszpartuzás nyomaival). 29,5x21 cm
10273.

6 000 HUF
Szász Endre (1926-2003): Női arc (Emese). Szitanyomat, papír, számozott (39/100), jelzett, felcsavarva, kisebb törésnyommal, lap tetején kisebb szakadással, 40×35,5 cm + Szász Endre által tervezett plakát, Magyar Sízők egyesülete. Ofszet, papír, felcsavarva, kisebb gyűrődésekkel, 67,5x46 cm
10274.

12 000 HUF
32,43
35,29
Szász Endre (1926-2003): Disznóság (cím nélkül). Ofszet, papír. Jelzett. 32x29,5 cm
10275.

8 000 HUF
Szász Endre (1926-2003): Kutya. Tus, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 6,5x6 cm
10276.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF