Paintings and graphics Number of items: 321
2199839
10228
393
Other collectibles
10 000 HUF
2382648
10229
393
30000
Other collectibles
30 000 HUF
2377723
10230
393
22000
Other collectibles
Rácz András (1926-2013): Struktúrák, 1960. Szén, papír, jelzett a hátoldalán. 39,5x32 cm
22 000 HUF
2347534
10231
393
24000
Other collectibles
Rácz László (1919-1999): Kompozíció II., 1997. Olaj, farost, jelzett. 45×34,5 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
24 000 HUF
2377625
10232
393
Other collectibles
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): A kékszakállú herceg vára. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány A/E 7. számozással. Paszpartuban. 49,5×68 cm
8 000 HUF
2377262
10233
393
Other collectibles
Raszler Károly (1925-2005): Trófea. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 3/15. Lap tetején paszpartuzás nyomaival. 43×59 cm
18 000 HUF
2377198
10234
393
Other collectibles
Reich Károly (1922-1988): Őszi éj. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: 75/100. 29×39 cm
12 000 HUF
2347380
10235
393
9500
Other collectibles
Remsey Ágnes (1915-2010): Liliom. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 35×24 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 29. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
9 500 HUF
2378425
10236
393
Other collectibles
Révai Edit (?-): Tanya (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, próbanyomat "próba I" felirattal. Hátoldalán Orosz Balázs igazolásával, mely szerint édesapja, Orosz Gellért festőművész hagyatékából származik. 11×15,5 cm
3 000 HUF
2285914
10237
393
44000
Other collectibles
Romek Árpád (1883-1960): Csendélet porcelán babával. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dekoratív fa keretben. 57x57 cm
44 000 HUF
2382922
10238
393
Other collectibles
Róna Emy (1904-1988): Pierett (1941). Akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, készült a Bábszínház című 1941-ben kiadott könyvhöz, 24×17 cm
12 000 HUF
2369575
10239
393
Other collectibles
Rudnay Gyula (1878-1957): Bolond Istók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×15 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035