Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 56
2383851
31718
393
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1950. "M.N.D.SZ. Népegészségőr" zománcozott jelvény (22mm) T:1-
1 600 HUF
2379265
31719
393
Numismatics
~1950. "Úttörő Mozgalom" festett fém sapkajelvény T:2
1 000 HUF
2359468
31720
393
Numismatics
1954. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás" fémkitűző (27x19mm) T:1-
2 000 HUF
2343991
31721
393
Numismatics
1955. "50 éves a Textil Szakszervezet" jelvény (3x) T:2-,3
2382170
31722
393
Numismatics
1956. "Bányász Szolgálati Érdemérem" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + 1957. "Bányászati Szolgálati Érdemérem" arany fokozata, aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon + 1985. "Bányászati Szolgálati Érdemérem" gyémánt fokozata mellszalagon T:1-,2
6 000 HUF
2278108
31723
393
30000
Numismatics
1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1
Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon C:UNC
NMK 611.
30 000 HUF
2353259
31724
393
Numismatics
1958. "Galyatető - Vasas Természetbarát Találkozó" Br turistajelvény (32mm) T:1-,2
1 000 HUF
2381841
31725
393
Numismatics
~1960-1985. Sós Gyula ipari miniszterhelyettes hagyatékából 8db kitüntetés, emlékérem díszdobozban, több igazolvánnyal, közte 1976. "Ifjúságért Érdemérem" Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban, adományozói okirattal + 1981. "Magyar Közgazdasági Társaság, Széchenyi István Emlékérem" ezüstpatinázott Br emlékérem eredeti tokban, az adományozásról értesítő levéllel (70mm) 1983. "Veszprém Városért arany fokozatú Érdemérem" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés eredeti tokban, adományozói okirattal T:1,1-
20 000 HUF
2377844
31726
393
Numismatics
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott Br kitüntetés + ~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény T:1-,2
1 200 HUF
2353125
31727
393
Numismatics
~1965. "GUIDE (Idegenvezető)" zománcozott szolgálati jelvény, "3052"-es sorszámmal (28x23mm) T:1-
1 000 HUF
2337643
31728
393
Numismatics
~1970. "Kiváló Ifjú Szakmunkás" fém jelvény (2x) + "Kiváló Ifjú Munkás" fém jelvény (2x) + "Élelm. M. Sütőipari V. - Törzsgárda" zománcozott fém jelvény T:1-,2
1 000 HUF
2333984
31729
393
Numismatics
~1970-1980. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" Br kitüntetés, miniatűrrel, tokban T:1-,2 The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035