Cserépfalu hét és fél évszázada. Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.
2 db Budapest-könyv: The Budapest Museum of Fine Arts (Bp.,1998); Varga Domokos: Budapest (Bp., 1985). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
A Budapesti Városvédő Egyesület 25 éve. Szerk.: Czaga Viktória. Bp., 2010, Budapesti Városvédő Egyesület. Ajándékozási bejegyzéssel. Eredeti papírkötésben.
Csaplovics János: Ethnographiai értekezés Magyarországról. Bp., 1990, a Magyar Tudományos Akadémia Néprajzkutató Csoportjának reprint kiadványa. Papírkötésben. Megjelent 600 példányban.