Acélcső gyártmányok. I. sz. függelék. Weiss Manfred Acél - és Fémművei Részvénytársaság. Bp, 1939, Közlekedési Nyomda Kft. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Molnárok és gépészek kézikönyve 1926. Bp., Molnárok lapja. Sok reklámmal. Kiadói papírkötésben, kissé foltos és sérült borítóval, borító hátoldalán és néhány lapon jelöléssel, korabeli tulajdonosi névbejegyzéssel
A magyar műszeripar tíz évéből. Szerk.: Szluka Emil. Bp.,é.n.,Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
Dr. Finichiu Liviu: A Lada szerelése és javítása. Ábrákkal illusztrálva. H. n., 1991, Origo Press. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban, egy oldalon szakadással.
Tamás György, Virágh Iván: Zsiguli/Lada - Hogyan tovább? Budapest, 1980, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, a borítón kisebb sérülésekkel, pár helyen kissé gyűrött lapokkal, egyébként jó állapotban. + Lada VAZ-2104, VAZ-2105, VAZ-2107, VAZ-2121 típusú gépkocsik üzemeltetési utasítása, 76p, ábrákkal illusztrálva
Max Lindner: Schaltungsbuch für Schwachstrom-Anlagen. Leipzig, 1914, Hachmeister & Thal. Német nyelven. 21. kiadás. 276p. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos és sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi bélyegzővel és névbejegyzéssel az előzéklapon.
Sipos Antalné-Bencze Géza-Bikki István-Korbonits Dezső: A Chinoin története. (1910-1995.) Egy mindig megújuló vállalat. Bp., 1996., Chinoin. Kiadói kartonált papírkötés.
A magyar pamutipar részvénytársaság szemináriuma 1939-1940. Bp.,1940, Magyar Pamutipar Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.