https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 43
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2362353
15612
393
0
5000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Fussball-Weltmeisterschaft 1966. Aral-Bilderalbum Nr.1. Herausgegeben von der Aral Aktiengesellschaft. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2324059
15613
393
0
500
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
A sport enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. Dr. Dréhr Imre előszavával. A rajzokat Somfay István készítette. Bp., 1928, Enciklopédia Rt.,(Kunossy-ny.) Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, megviselt állapotban. 2357711
15616
393
0
3600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Fiser András: Ipari alpintechnika. Bp., 1996, FTSK Excelsior Hegymászó Klub. Kiadói papírkötésben
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2357703
15617
393
0
3600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Hegymászás Oktatókönyv I. rész. Magyar Hegymászó Oktatók egyesülete. Bp., 1996. ny.n. Kiadói papírkötésben
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2348670
15618
393
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Miskolczi Attila: Végtelen úton. Rony Kluger karatemester tanulóévei. H.n. 1994, Magyar Kushido Karate Szövetség. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2367388
15619
393
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Kondor Endre: Vár a természet. Két keréken, vízen, havon. Hn, 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kissé kopott papírkötésben, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2302608
15620
393
0
5000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Varga Lajos: Diósgyőri Futballtörténet 1910-1996. (A Diósgyőri VTK-től a Diósgyőri FC-ig.) Miskolc, 1996, Bíbor. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2318200
15621
393
0
6000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Földes András: Erőss Zsolt. A Himalajánál magasabbra. Bp.,2012,Libri. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2300230
15622
393
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Antal Zoltán: Világ- és Európa-bajnokságok. 1893-1973. Bp, 1974, Sport. 963 p. Eészvászon kötésben, szakadt, foltos, papír védőborítóban. A lapok helyenként foltosak.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2009162
15623
393
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
5 db futballal kapcsolatos könyv: Mezey György: Gyöngyvirágtól lemondásig. Mandátum Kiadó, 1990, Végh Antal: Gyógyíthatatlan? Koltay Gábor: Verebes, a mágus, Kemény György? Ez a Vég(h)!, Petri Sándor: Szurkolók kézikönyve.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1982336
15624
393
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Sport 2014. Magyar Olimpiai Bizottság, 2014. Siklós Erik szerk. 550p. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2127920
15625
393
0
2400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1903 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXIV. évf. 1903. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1903, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+412 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, foltos borítóval, melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment