Music, Musical notes, Instruments Number of items: 23
2287255
13125
393
Music, Musical notes, Instruments
Other collectibles
1 000 HUF
2288953
13126
393
Other collectibles
Papp Viktor 2 műve: Zenekönyv rádióhallgatók számára.; Zenekönyv rádióhallgatók számára. Arcképek - életrajzok. Bp.,én.,Stádium. Kiadói egészvászon-kötésekben.
2295660
13127
393
Other collectibles
Cembalotól a zongoráig. Előadási darabok progresszív sorrendben. Összeállította: R. Chitz Klára. Bp., 1959, Zeneműkiadó Vállalat. + Könnyű Zongoramuzsika a XVIII. századból. Közreadja: Hernádi Lajos. Nyolcadik kiadás. Bp., 1961, Zeneműkiadó Vállalat. + Válogatott etűdök zongorára. Bp., 1981, Editio Musica.
2 000 HUF
2295643
13128
393
Other collectibles
2 000 HUF
2295696
13129
393
Other collectibles
1 800 HUF
2295717
13130
393
Other collectibles
Bartók mikrokozmosz zongorára. Javított kiadás. Bp., 1987, Editio Musica. + Bartók Béla: Mikrokozmosz. I. füzet. Nyolcadik kiadás. Bp., Editio Musica. + Bartók Béla: Gyermekeknek. Tizenhetedik kiadás. Bp., 1964, Zeneműkiadó.+ Bartók Béla: Gyermekeknek. Tizedik kiadás. Bp., 1959, Zeneműkiadó. + Bartók Béla: Gyermekeknek. Bp., Rozsnyai. Némely foltos, szakadt borítóval.
2 400 HUF
2188715
13131
393
Other collectibles
1929 Muzsika. Zeneművészeti, zenetudományi és zenekritikai folyóirat. I. évf. 1-2., 3.,4., 6-7.,8-9., 10., 11. Majdnem teljes évfolyam, az 5. sz. hiányzik. Szerk.: Papp Viktor. Félvászon-kötésben, a címlapok az első kivételével hiányoznak, kopott, foltos borítóval.
2 000 HUF
2337554
13132
393
Other collectibles
1 600 HUF
2357631
13133
393
Other collectibles
10 db hangverseny és koncert műsorfüzet az 1930-as évekből
1 000 HUF
2337253
13134
393
Other collectibles
Kroó György: Rácz Aladár. 3 db bakelit lemezzel. Bp, 1979, Zeneműkiadó. Egészvászon kötésben, egy helyen szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
2299915
13135
393
Other collectibles
Kroó György: Rácz Aladár. 3 db bakelit lemezzel. Bp, 1979, Zeneműkiadó. Egészvászon kötésben, kissé karcos papír védőborítóban.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035