Military

Number of items: 76

cca 1912 Katonai alakulat csoportképe, Beliczay József felirattal, 12,5x17 cm, díszes karton, aranyozott ablakkal 24,8x32,8 cm
13061.

2 400 HUF
cca 1915-16 II. és III. Hadikölcsön, 3 db szórólap, hajtásnyommal, apró szakadással, 24x15 és 25x18 közötti méretben
13062.

1 000 HUF
1939M honvédségi sátorcövek, pecséttel jelzett alumínium
13063.

1 000 HUF
cca 1944 Orosz katona, jelzés nélküli vintage fotó Mosonyi Antalné (?-?) kiskunfélegyházi fényképész hagyatékából, 22x16 cm, karton 29x21 cm
13064.

1 600 HUF
1868 Katonai végelbocsájtó levél (obsit) hidegkuti Steinbach Ervin részére az 5. gróg Radetzky huszárezredből való leszerelésére, Kis beszakadssal / Army disarming warrant from the Radetzky hussar regiment. 55x45 cm
13065.

10 000 HUF
27,03
29,41
II. világháborús bajonett, kissé megviselt állapotban. 35 cm
13066.

3 000 HUF
20
cca 1944 Brit II. világháborús katonai csokoládé és édesség fém hadtáp doboz, CHOCOLATE & BOILED SWEETS P. F. & Co. PKD. 3/44 felirattal, kopásnyomokkal, 6x14x21,5 cm.
13067.

cca 1944 Brit II. világháborús katonai csokoládé és édesség fém hadtáp doboz, "CHOCOLATE & BOILED SWEETS P. F. & Co. PKD. 3/44" felirattal, kopásnyomokkal, 6x14x21,5 cm.

1 000 HUF
11
I. világháborós hadifogoly munka, réz borítással, fa betéttel,dwdél kissé deofrmált, 9x14,5x6,5 cm
13068.

5 000 HUF
15
Leo Köhler KG német Bundeswehr kezes-lábas, béléssel, 170-180-95, Gr. 6., használt, de frissen mosva.
13069.

2 800 HUF
7,57
8,24
Régi gázálarc táska, ún. szimatszatyor, kopott, 30x24 cm
13070.

1 800 HUF
II világháborús magyar katonai rohamsisak szakadt párnázattal. Kopott. / World War II. Hungarian military helmet.
13071.

20 000 HUF
54,05
58,82
11
cca 1950-1980 Katonai járőr oldaltáska, sertésbőr, kissé kopottas, egyébként jó állapotban. 30x25x6 cm
13072.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF