Military Number of items: 76
2377697
13061
393
Military
Other collectibles
cca 1912 Katonai alakulat csoportképe, Beliczay József felirattal, 12,5x17 cm, díszes karton, aranyozott ablakkal 24,8x32,8 cm
2 400 HUF
2384503
13062
393
Military
Other collectibles
cca 1915-16 II. és III. Hadikölcsön, 3 db szórólap, hajtásnyommal, apró szakadással, 24x15 és 25x18 közötti méretben
1 000 HUF
2381195
13063
393
Military
Other collectibles
1939M honvédségi sátorcövek, pecséttel jelzett alumínium
1 000 HUF
2377466
13064
393
Military
Other collectibles
cca 1944 Orosz katona, jelzés nélküli vintage fotó Mosonyi Antalné (?-?) kiskunfélegyházi fényképész hagyatékából, 22x16 cm, karton 29x21 cm
1 600 HUF
2382924
13065
393
Military
Other collectibles
1868 Katonai végelbocsájtó levél (obsit) hidegkuti Steinbach Ervin részére az 5. gróg Radetzky huszárezredből való leszerelésére, Kis beszakadssal / Army disarming warrant from the Radetzky hussar regiment. 55x45 cm
10 000 HUF
2380337
13066
393
Military
Other collectibles
II. világháborús bajonett, kissé megviselt állapotban. 35 cm
3 000 HUF
2380900
13067
393
Military
Other collectibles
cca 1944 Brit II. világháborús katonai csokoládé és édesség fém hadtáp doboz, "CHOCOLATE & BOILED SWEETS P. F. & Co. PKD. 3/44" felirattal, kopásnyomokkal, 6x14x21,5 cm.
1 000 HUF
2381080
13068
393
Military
Other collectibles
I. világháborós hadifogoly munka, réz borítással, fa betéttel,dwdél kissé deofrmált, 9x14,5x6,5 cm
5 000 HUF
2378728
13069
393
Military
Other collectibles
Leo Köhler KG német Bundeswehr kezes-lábas, béléssel, 170-180-95, Gr. 6., használt, de frissen mosva.
2 800 HUF
2378764
13070
393
Military
Other collectibles
Régi gázálarc táska, ún. szimatszatyor, kopott, 30x24 cm
1 800 HUF
2383557
13071
393
Military
Other collectibles
II világháborús magyar katonai rohamsisak szakadt párnázattal. Kopott. / World War II. Hungarian military helmet.
20 000 HUF
2382100
13072
393
Military
Other collectibles
cca 1950-1980 Katonai járőr oldaltáska, sertésbőr, kissé kopottas, egyébként jó állapotban. 30x25x6 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035