Flea Market Number of items: 407
2384436
11791
393
Flea Market
Other collectibles
3 db lakkozott fa és fém doboz (Le Khedive, Pest szivarka), 7×11 és 10×15 cm közötti méretekben
1 000 HUF
2384355
11792
393
Flea Market
Other collectibles
Tarkedli sütő két füllel, ónozott vörösréz, kopásnyomokkal, d: 16,5 cm, m: 3,5 cm
2 000 HUF
2384450
11793
393
Flea Market
Other collectibles
Zománcozott fém kiöntő, kisebb zománcsérülésekkel, belül vízkőlerakódással, 18×11 cm
4 000 HUF
2383290
11794
393
Flea Market
Other collectibles
1910 Régi képkeret réz előlappal, kerek üveggel + régi, díszes notesz borító aranyozott, virágos díszítéssel, szakadt, viseltes állapotban + 2 db bársony ékszeres (nyakláncos) doboz
2 400 HUF
2383460
11795
393
Flea Market
Other collectibles
Kovácsoltvas kártyatartó doboz, díszes belső résszel, 20x13x3,5 cm
1 600 HUF
2379821
11796
393
Flea Market
Other collectibles
IKEA Baftig műanyag képkeret, belső: 10x15 cm, külső: 14x19 cm
1 600 HUF
2382674
11797
393
Flea Market
Other collectibles
"Erő" Húskivonatos Levestészta Vállalat Roszmanitz Lajos zománcozott fém tábla, sérülésekkel, 7,5×28 cm
7 000 HUF
2384662
11798
393
Flea Market
Other collectibles
Budai Tibor (1946-): Dobó István az egri diadal hőse, 1552. Rézkarc, selyem, paszpartuban, jelzés nélkül, feliratozott. Fegyverrel a szabadságért c, mappából. 9x14 cm + Gönczi Béla (1934-): Bem beveszi Nagyszebent, 1849. Rézkarc, selyem, paszpartuban, jelzés nélkül, feliratozott. Fegyverrel a szabadságért c. mappából. 9x14 cm
1 000 HUF
2384612
11799
393
Flea Market
Other collectibles
Retró bőr terítő, 74×39 cm
1 200 HUF
2384543
11800
393
Flea Market
Other collectibles
Műanyag Kádár-címer kopásnyomokkal, 21×18 cm
1 000 HUF
2352230
11801
393
Flea Market
Other collectibles
Bizsu tétel nyakláncokkal, függőkkel stb.
2 000 HUF
2346322
11802
393
Flea Market
Other collectibles
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035