https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Flea Market
Number of items: 407
Auction is over! Item soon called at the auction hall
2245831
11695
393
0
1000
Flea Market
Other collectibles
Fa kupa, fa fedéllel, kopott, kissé dohos, m: 25 cm
Starting price:
1 000 HUF
2275711
11696
393
0
1000
Flea Market
Other collectibles
Virágmintás zománcozott réz tálka, az alján apró lepattanással, 14x14x4,5
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2294110
11697
393
0
3000
Flea Market
Other collectibles
Régi bőr borítású kalap tartó, kopott, sérült, megviselt állapotban, 40x38x28 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2293717
11698
393
0
1000
Flea Market
Other collectibles
Retró faragott, festett fadoboz, kis lepattanással, kopásnyomokkal, 21,5x11,5x5,5 cm,
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2293722
11699
393
0
1000
Flea Market
Other collectibles
Vegyes váza tétel, 4 db, 2 db porcelán, az egyik jelzett, a másik jelzetlen, 1 db üveg..stb, változó állapotban, közte kopott, 10 cm és 6 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2293135
11700
393
0
1000
Flea Market
Other collectibles
Virágmintás porcelán betétes réz tálka, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, d: 10 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2360941
11701
393
0
1800
Flea Market
Other collectibles
Sala-Med Adaptálható hasi sérvkötő és Uriel bokarögzítő. Eredeti leírásaikkal, újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2327500
11702
393
0
1800
Flea Market
Other collectibles
Baodingi golyók, 2 db, tokban, rossz zárral, kínai és angol nyelvű leírással, d: 6 cm
Starting price:
1 800 HUF
2327148
11703
393
0
1400
Flea Market
Other collectibles
2 db korsó, egyik fém fedéllel, másik festett, m: 10,5 cm, 16,5 cm
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2327468
11704
393
0
1000
Flea Market
Other collectibles
Csont és ásvány vázácska, lepattanásokkal, 2 db, m: 7 cm, 8 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2324081
11705
393
0
1000
Flea Market
Other collectibles
Huncut gyerek, plasztikus festett fa falikép, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, apró felületi sérülésekkel, 34x14 cm cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2360836
11706
393
0
4000
Flea Market
Other collectibles
Sommelier kellékek eredeti fadobozukban. Fémből készült bornyitó, sörnyitó, dugaszoló parafával és egy hőmérő.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
over 1.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
further page navigation
Contact
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
Fax:
+36 1 / 318-4035
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
Opening hours
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment