Paintings and graphics Number of items: 230
2375732
10037
392
15000
Other collectibles
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok, 1990. Olaj, vászon, jelzett. Kartonra kasírozva. 38×23,5 cm
15 000 HUF
2375671
10038
392
15000
Other collectibles
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Csoportkép, 1996. Akvarell, karton, jelzett. 29×25,5 cm
15 000 HUF
2375665
10039
392
15000
Other collectibles
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Táncolók, 1994. Akvarell, papír, jelzett. 17,5×37 cm
15 000 HUF
2375659
10040
392
Other collectibles
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női hátakt, 1965. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 26,5×20 cm
16 000 HUF
2376769
10041
392
Other collectibles
Csisztu Mihály (1933-2008): Nagymaros. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 31×41 cm
5 000 HUF
2292126
10042
392
Other collectibles
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Buli után. Olaj, farost, jelzés nélkül. 45x38 cm
12 000 HUF
2032170
10043
392
Other collectibles
Csepregi Anita (1985-): Forróság II. Akril, farost, jelzett, 21*14,5 cm
3 000 HUF
2216521
10044
392
Other collectibles
Csiky András (1894-1971): Falusi táj. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 43x65 cm
18 000 HUF
2366711
10045
392
14000
Other collectibles
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Színezett rézkarc, karton, jelzett (Csók István), Paszpartuban, 30×23 cm
14 000 HUF
2192826
10046
392
30000
Other collectibles
Czapolai Imre (1937-) 10 db, részben erotikus grafikája, zárójelben katalógusszámokkal: Nagykoncert (1040), Macska (1023), Kutyás hölgy (1076), Szép lány (2028), Háttal ülő (2027), Éjszakai parti (2014), Egybeolvadás (2010), Harisnyahúzó (2001), Ajtó bezárva (2033), Kék lány (2035). Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, lapméret: 21x29,5 cm.
Gyűjtők figyelmébe ajánljuk! Czapolai Imre grafikus és fotóművész kvalitásos munkái nem ismertek a nagyközönség előtt, mert azok tartalma körülbelül kétharmadrészt erotikus részből áll. A mester most 83 éves korára úgy döntött, hogy vállalja a nyilvánosságot és itt aukciós
házunkban folyamatos árverésre bocsájtja műveit, amelyek szignált számozatlan művészi nyomatok. A művészi, főleg akt fotók most kerülnek összeállításra és a jövő évtől azok is megvásárolhatók lesznek.
30 000 HUF
2265613
10047
392
Other collectibles
Czapolai Imre (1937-): Szaxofonos. Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, életmű katalógus szám: 1011, lapméret: 29,5x21 cm
3 000 HUF
2265619
10048
392
Other collectibles
Czapolai Imre (1937-): Színes modell II. Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, életmű katalógus szám: 2004, lapméret: 29,5x21 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035