Jewellery
Number of items: 40
2372741
19024
392
Jewellery
Other collectibles
Díszes, ezüstözött fém kiskanál osztrák címerrel, h: 11 cm
2 400 HUF
2376243
19025
392
2200
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) bross, fém tűvel, jelzett, 3,5×2 cm, bruttó: 3,89 g
2 200 HUF
2376227
19026
392
5500
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) nyaklánc, ezüst(Ag) és üveg elemből álló kis fiolával, apró csorbákkal, jelzett, h: 4 és 50 cm, bruttó: 18,05 g
5 500 HUF
2376231
19027
392
2200
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) gyűrű, zöld kővel, jelzett, állítható méret: 52, bruttó: 9,84 g
2 200 HUF
2376235
19028
392
4200
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) nyaklánc, szkarabeusz medállal, jelzett, h: 38 és 2,5 cm, bruttó: 4,65 g
4 200 HUF
2376213
19029
392
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) gyűrű, ónixszal, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,55 g
1 800 HUF
2375176
19030
392
65000
Jewellery
Other collectibles
14K arany gyűrű zafírral és 4 db pici brillel (cca 0,02K/db) Jelzett, 3,78 g, m: 53
65 000 HUF
2376104
19031
392
46000
Jewellery
Other collectibles
Korall nyaklánc, 18K arany (Au) foglalattal A kapocs rész .2,5 cm Hossza 35 cm
46 000 HUF
2375213
19032
392
44000
Jewellery
Other collectibles
4 db jelzett ezüst leveses és merőkanál XIX. sz. vége. össz: 307 g
44 000 HUF
1960346
19033
392
28000
Jewellery
Other collectibles
28 000 HUF
2325534
19034
392
14000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) hamutál, karika formájú lábakon álló, jelzett, kopásnyomokkal, 111g, d: 12,5 cm, m. 3 cm
14 000 HUF
2371464
19035
392
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) süteményes evőeszköz készlet kés, villa. hat személyes, komplett, díszdobozzal. Jelzettek.
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m