Books: Travelling, Local History

Number of items: 175

Dr. Toldy László: Budapest régibb és ujabb czímerei. Bp., 1896, Kilián Frigyes, 22 p. Papírkötésben, javított és részben pótolt borítóval.
15012.

4 000 HUF
15013.

4 000 HUF
Sev. Vilnay- Dr. A. Bonne: Palästina-Führer.Jerusalem, 1935. Stematzky Publishing Co. Kiadói bőrkötésben.
15014.

4 000 HUF
Mezey István: Az igazi Japán. 24 képes táblával. Bp., 1939, Magyar Nippon Társaság. Félvászon-kötésben. eredeti papírborítóval, melyen kisebb szakadások
15015.

3 000 HUF
Donner Kornél: Ujzéland. Bp.,[1939] ,Szerzői kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói festett egészvászon-kötés.
15016.

3 400 HUF
9,19
10,00
Auf den Italienischen Strassen. Roma, 1933, ENIT (Italian State Toruist Department/Olasz Nemzeti Idegenforgalmi Iroda), 36 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált utazási prospektus. Kiadói papírkötés.
15017.

3 000 HUF
1931 Csonka-Magyarország közigazgatási, törvénykezési és közlekedési helységnévtára. A Belügyi Közlönyv 1931. évi 26. számáig megjelent változtatásokkal lezárt 1931-32. évi kiadás. Szerk.: Várady Károly. Bp., 1931, Magyar Szent Korona Országai Helységnévtárának Kiadóhivatala, 135+1 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.
15018.

1931 Csonka-Magyarország közigazgatási, törvénykezési és közlekedési helységnévtára. A "Belügyi Közlönyv" 1931. évi 26. számáig megjelent változtatásokkal lezárt 1931-32. évi kiadás. Szerk.: Várady Károly. Bp., 1931, "Magyar Szent Korona Országai Helységnévtárának Kiadóhivatala", 135+1 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.

3 000 HUF
Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1983, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Térkép-melléklettel (Budapest fő- és székváros legújabb térképe, kész. Homolka József, lépték nélkül, az 1896-os kiadás reprintje, 78,5×63 cm.) Kiadói egészvászon kötésben, kiadói karton-tokban, jó állapotban.
15019.

1 200 HUF
15020.

1 800 HUF
Nemes Jenő György: Ivókúrák Budapest gyógyforrásainál. Balneológiai és idegenforgalmi ismertető. Idegenforgalmi Könyvtár. Bp.,én.,Magyar Idegenforgalmi Érdekeltségek Szövetsége, 42+2 p. Kiadói papírkötés.
15021.

1 800 HUF
Gróf Vay Sándor: Pestvármegyei históriák. Bp, 1907,Légrády testvérek. Papírkötésben, foltos, kopott papírborítóban, magánkönyvári pecséttel.
15022.

1 600 HUF
15023.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF