Books: Tales

Number of items: 37

17859.

800 HUF
Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1960, Magvető Kiadó. Győry Miklós rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17860.

1 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Beckó vagy bolondóc. Sajtó alá rendezte és az utószót írta: Nagy Miklós. Elek Lívia illusztrációival. Nagy magyar mesemondók. Bp., 1997, Unikornis. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17861.

1 000 HUF
Mándy Iván: Az enyedi diák. Fery Antal rajzaival. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet És Kiadóvállalat R.t. Kiadói félvászon kötésben.
17862.

800 HUF
Mayne Reid: Vilmos, a hajósinas. Átdolgozta: Kürthy Emil. Fáy Dezső rajzaival. Bp.,é.n.,Révai, 178+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17863.

1 000 HUF
Blaskó Mária: Magyar Misi kalandjai a vörös világban. Bp., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
17864.

1 000 HUF
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör utazása a Vaskapuhoz. Bp., é.n. Franklin. Javított kiadói papírkötésben
17865.

1 200 HUF
Tahi Tóth - Bedő: Piri és Laci. Öltöztető képeskönyv. 5 pótlappal. cca 1950. Kopottas
17866.

1 000 HUF
17867.

800 HUF
17868.

800 HUF
17869.

1 000 HUF
17870.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF