https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Tales Number of items: 37
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2224510
17859
392
0
800
Books: Tales
Other collectibles
Zempléni P. Gyuláné: Idegenben. Regény fiatal leányok számára. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
The item is not available
2365913
17860
392
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1960, Magvető Kiadó. Győry Miklós rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2328165
17861
392
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Mikszáth Kálmán: Beckó vagy bolondóc. Sajtó alá rendezte és az utószót írta: Nagy Miklós. Elek Lívia illusztrációival. Nagy magyar mesemondók. Bp., 1997, Unikornis. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2307179
17862
392
0
800
Books: Tales
Other collectibles
Mándy Iván: Az enyedi diák. Fery Antal rajzaival. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet És Kiadóvállalat R.t. Kiadói félvászon kötésben. 2327959
17863
392
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Mayne Reid: Vilmos, a hajósinas. Átdolgozta: Kürthy Emil. Fáy Dezső rajzaival. Bp.,é.n.,Révai, 178+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2374672
17864
392
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Blaskó Mária: Magyar Misi kalandjai a vörös világban. Bp., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
2369675
17865
392
0
1200
Books: Tales
Other collectibles
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör utazása a Vaskapuhoz. Bp., é.n. Franklin. Javított kiadói papírkötésben
Starting price:
1 200 HUF
2374667
17866
392
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Tahi Tóth - Bedő: Piri és Laci. Öltöztető képeskönyv. 5 pótlappal. cca 1950. Kopottas
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2302733
17867
392
0
800
Books: Tales
Other collectibles
Csaplina: A mi állatkertünk. Ford.: Magos László. Bp.,(1949),Uj Magyar Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel és gerinccel.
The item is not available
2280657
17868
392
0
800
Books: Tales
Other collectibles
Szmrecsányi Mária: Fekete főkötő. Békebeli igaz történet. Györgyfi György rajzaival. Bp.,é.n.,Szent István-Társulat, 108 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
2285917
17869
392
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Hol volt, hol nem volt... Pécs, é.n. Alexandra. Mesekönyv színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, utolsó lap hiányos.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2285921
17870
392
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Verses állatmesék. Bera Károly festményeivel. H.n., 1996, Aquila. Színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány lap kötés meglazult és apró foltokkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment