https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 299

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Móra Ferenc: Címtelen könyv. Versek. Közzéteszi Lengyel András. Bp.-Szeged, 2014., Wesley János-Móra Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
17980.

Móra Ferenc: Címtelen könyv. Versek. Közzéteszi Lengyel András. Bp.-Szeged, 2014., Wesley János-Móra Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Pantheon sorozat 2 kötete:   Hajdu István: Piet Mondrian. Bp., 1987., Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;  George Zarnecki: Kolostorok, szerzetesek, barátok. Ford.: Sarodi Tibor. Bp.,1986., Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17981.

Pantheon sorozat 2 kötete: Hajdu István: Piet Mondrian. Bp., 1987., Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.; George Zarnecki: Kolostorok, szerzetesek, barátok. Ford.: Sarodi Tibor. Bp.,1986., Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Elzbieta Isakiewicz: Vörös ceruza. Keresztes Gáspár fordítása. hn., 2004, Múlt és Jövő Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban.
17982.

Elzbieta Isakiewicz: Vörös ceruza. Keresztes Gáspár fordítása. hn., 2004, Múlt és Jövő Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Diószegi István: Klasszikus diplomácia - modern hatalmi politika. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Diószegi István: Két világháború árnyékában. Nemzetközi kapcsolatok története. 1919-1939. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17983.

Diószegi István: Klasszikus diplomácia - modern hatalmi politika. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Diószegi István: Két világháború árnyékában. Nemzetközi kapcsolatok története. 1919-1939. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Esther Jungreis Rebecen: Elhivatott élet. A múlt örök érvényű tanulságai egy jobb élethez. Ford.: Pető Márk, és Vince Eszter. Bp.,2004,Vincze. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17984.

Esther Jungreis Rebecen: Elhivatott élet. A múlt örök érvényű tanulságai egy jobb élethez. Ford.: Pető Márk, és Vince Eszter. Bp.,2004,Vincze. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Ambrus Zoltán: A kritikáról. Bp., é. n., Genius. Tóth Béla (1908-1996) irodalomtörténész ex libris-ével. Részben későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
17985.

Ambrus Zoltán: A kritikáról. Bp., é. n., Genius. Tóth Béla (1908-1996) irodalomtörténész ex libris-ével. Részben későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Pilinszky János: Végkifejlet. Versek és színművek. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Kissé kopott, de egyébként jó állapotban. Néhány lapon ceruzával írt jelölések.
17986.

Pilinszky János: Végkifejlet. Versek és színművek. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Kissé kopott, de egyébként jó állapotban. Néhány lapon ceruzával írt jelölések.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Paor Lilla: Nem állunk meg félúton... Tizennégy igaz történet az ötvenes évekből. DEDIKÁLT! Bp., 2017, Kornétás Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17987.

Paor Lilla: Nem állunk meg félúton... Tizennégy igaz történet az ötvenes évekből. DEDIKÁLT! Bp., 2017, Kornétás Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Endrey Antal: A disznófejű nagyúr. A Wall Street világuralmi törekvései és hazánk. Hódmezővásárhely, 1996, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17988.

Endrey Antal: A disznófejű nagyúr. A Wall Street világuralmi törekvései és hazánk. Hódmezővásárhely, 1996, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
G. Nagy Ilián: A géniusz szabadsága. A szerző, G. 	Nagy Ilián (1955-) által Bölcskei Gusztáv (1952-) református lelkésznek dedikált példány. [Üröm, 2006], Inter Leones. Kiadói papír-kötésben.
17989.

G. Nagy Ilián: A géniusz szabadsága. A szerző, G. Nagy Ilián (1955-) által Bölcskei Gusztáv (1952-) református lelkésznek dedikált példány. [Üröm, 2006], Inter Leones. Kiadói papír-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Kiss Dénes: Galántai láncok. Kisesszék, publicisztikák. Miskolc, 2000, Felsőmagyarország Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
17990.

Kiss Dénes: Galántai láncok. Kisesszék, publicisztikák. Miskolc, 2000, Felsőmagyarország Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Miklós Jenő: Madárka. A regényírás művészei sorozat. Bp, én., Genius.Papírkötésben, kissé kopott állapotban. A borító Végh Gusztáv munkája.
17991.

Miklós Jenő: Madárka. A regényírás művészei sorozat. Bp, én., Genius.Papírkötésben, kissé kopott állapotban. A borító Végh Gusztáv munkája.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

During the floor auction, you can follow the items that are currently being auctioned here, and you will be able to make an offer here.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment