Books: History Number of items: 159
2347095
15672
392
Books: History
Other collectibles
Varga Domokos: Emlékezzünk eleinkről. A magyarság rövid története. Bp.,1996,Nemzeti Tankönyvkiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
1 000 HUF
2347092
15673
392
Books: History
Other collectibles
Unger Mátyás-Szabolcs Ottó: Magyarország története. (Rövid áttekintés.) Bp.,1979., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés
1 200 HUF
2347093
15674
392
Books: History
Other collectibles
Mesterházy Károly: Nemzetségi szervezet és az osztályviszonyok kialakulása a honfoglaló magyarságnál. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1 200 HUF
2288094
15675
392
Books: History
Other collectibles
Galeotto Marzio: Mátyás királynak kiváló, bölcs, tréfás mondásairól és tetteiről szóló könyv. Ford.: Kardos Tibor. Bp., 1977, Magyar Helikon. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2307797
15676
392
Books: History
Other collectibles
2193524
15677
392
Books: History
Other collectibles
2365894
15678
392
Books: History
Other collectibles
A. A. Bruszilov: A cár árnyékában. Bp., 1986, Zrínyi Katonai Kiadó. Ford.: S. Nyírő József. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban. 2365908
15679
392
Books: History
Other collectibles
Kővágó József: Emlékezés A Náci-ellenes Magyar Katonai Ellenállásra.Kanada, 1985, Century Typesetting & Publishing Co. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2365904
15680
392
Books: History
Other collectibles
Orosz és Ukrán utazók a régi Magyarországon. Szerk.: Tardy Lajos. Bp., 1988, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2365918
15681
392
Books: History
Other collectibles
A Rákosi-per. Összeáll. Győrffy Sándor. Előszó: Réti László. Második kiadás. Bp., 1950, Szikra. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopottas papírkötésben.
1 000 HUF
2317646
15682
392
Books: History
Other collectibles
Dúcz László: A közöttünk élő turulmadár. Lakitelek, 1993, Antológia. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
2324376
15683
392
Books: History
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035