Books: Architecture, Art Number of items: 170
2325564
16611
392
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1972, Műszaki. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés
1 200 HUF
2353895
16612
392
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Védjük hagyományainkat. Hoppál Mihály néprajztudóssal beszélget Mezei Károly. Dedikált. Bp., 2011. Kairosz. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
2345497
16613
392
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Bartha József: Aesthetika. Pozsony-Budapest, 1903, Stampfel Károly. 59p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
1 000 HUF
1970100
16614
392
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2343618
16615
392
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dallos Jenő: S. O. S. Bp., 1979, Corvina. Papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1461202
16616
392
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 200 HUF
1461209
16617
392
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
2280463
16618
392
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lyka Károly: Kis könyv a művészetről. Bp., 1920., Singer és Wolfner, 132+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
2345491
16619
392
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Takács Menyhért: Művészet és erkölcs. Széptani tanulmány. Arad, 1910, Zlinszky István és Társa könyvnyomdája. 23p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
1 000 HUF
2298739
16620
392
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Nagy András: Kis szörnyesztétika. Bp., 1989, Corvina. A szerző által Andorai Péter (1948-2020), a Nemzet Színésze címmel kitüntetett, Kossuth- és Jászai Mari-díjas magyar színművésznek dedikált! Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2317774
16621
392
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Múzeumok, gyűjtemények, műkincsek. Bp., 1962., Múzeumok Központi Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
2344483
16622
392
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1965 Gerszi Teréz: Rembrandt rézkarcai és rajzai. Kiállítási katalógus. Bp., 1965, Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035