Flea Market
Number of items: 367
2353148
11491
392
Flea Market
Other collectibles
Festett fém reklámos dohányos, gyógyszeres, tűs dobozka. Fém elsősegélyes dobozban 6 db
2 000 HUF
2353091
11492
392
Flea Market
Other collectibles
Faragott fa ládika. Kézi faragással 22x9x10 cm
1 000 HUF
2353001
11493
392
Flea Market
Other collectibles
Régi porcelánfejű és végtagú baba, h: 38 cm
1 000 HUF
2321882
11494
392
Flea Market
Other collectibles
cca 1920 Holosteric légsúlymérő Hartmann K.T. fém házas barométer, kopott tárcsa. d: 12,5 cm
1 000 HUF
2353180
11495
392
Flea Market
Other collectibles
cca 1980 Régi IKEA designer üveg lámpa. Anyagában színezett, fém lábbal. Bura nélkül. / Vintage designer Ikea lamp. Glass, copper, m: 50 cm
4 000 HUF
2349635
11496
392
Flea Market
Other collectibles
Réz gyufatartó, márvány talapzattal, 4 db réz lábbal, kopásnyomokkal, márvány egyik sarkában és élénél sérült, jelzés nélkül, m: 13,5 cm
3 000 HUF
2300747
11497
392
Flea Market
Other collectibles
Vegyes DVD-film tétel, 5 db, közte Ollókezű Edwad, Betépve, A kukorica gyermekei 3., Kampókéz, Rontás, nem kipróbáltak.
1 000 HUF
2288305
11498
392
Flea Market
Other collectibles
Vegyes bolhapiaci tétel, 5 db:
Barna női mázas kerámia figura, jelzés nélkül, kis lapattanásokkal, m: 21 cm;
Goebel telefon persely, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, 10x7x11,5 cm.;
Díszes porcelán kínáló tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 14,5x19,5 cm;
Zöld üveg szalvéta tartó, kis kopásnyomokkal, 13x11 cm.;
3 részes matrisoka baba, m: 11 cm.
1 400 HUF
2348771
11499
392
Flea Market
Other collectibles
Régi fém szorító fa nyéllel, egy helyen törött, kopott, 37x12 cm
2 000 HUF
2330427
11500
392
Flea Market
Other collectibles
The Hunting Consortium USA Képviselet címeres nagyméretű réz táblája, kopásnyomokkal, 39x30 cm
4 000 HUF
2348587
11501
392
Flea Market
Other collectibles
2 db régi szivaros fadoboz, az egyik alja törött, 23x13,5 cm és 25x14 cm
1 400 HUF
2348651
11502
392
Flea Market
Other collectibles
3 db különböző méretű égetett korsó, köztük jelzett is, az egyik füle letört, csorbulásokkal, 22,5, 24 és 29 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m