Militaria

Number of items: 215

Kártyaparti egy tábori kórházban, sérült katonák, ápolók és vöröskeresztes nővérek, belső / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, injured soldiers playing card games at a field hospital, medics, Red Cross nurses, interior. photo
24104.
Legend T2

1 400 HUF
Magyar vöröskeresztesek a testvér bolgár nemzet sebesültjeit ápolják. Bolgár Vöröskereszt támogatására alakult Országos Bizottság, Posner Budapest / Hungarian Red Cross giving first aid to Bulgarian soldiers, litho
24105.
Legend T2

1 600 HUF
1917 Heuer gehn ma! / K.u.K. military art postcard. litho (EB) + K.u.K. 10,4 cm Kanonenbatterie 15.
24106.
Legend T3

1917 Heuer geh'n ma! / K.u.K. military art postcard. litho (EB) + "K.u.K. 10,4 cm Kanonenbatterie 15."

1 800 HUF
1914 Liptószentmiklós, Liptovsky Mikulás; katonák csoportképe / K.u.K. military, soldiers. photo (EK) + K.u.K. Gebirgsartillerieregiment Nr. 11. Ersatzbader
24107.
Legend T2/3

1914 Liptószentmiklós, Liptovsky Mikulás; katonák csoportképe / K.u.K. military, soldiers. photo (EK) + "K.u.K. Gebirgsartillerieregiment Nr. 11. Ersatzbader"

1 400 HUF
1915 Kranken-Haltstation mit Nachtruhe am Ostbahnhofe in Wien des Patriotischen Hilfsvereines vom Roten Kreuze für Niederösterreich / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military hospital in Vienna, injured soldiers, nurses and doctors. Charles Scolik k.u.k. Hof- und Kammerphotograph (EK)
24108.
Legend T2/3

2 400 HUF
1914 Sérült osztrák-magyar katonák orvosokkal és nővérekkel egy prágai hadikórház udvarán / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, injured soldiers with doctors and nurses in the military hospital of Praha (Prague) B. Vlasák (Vinohrady) photo (vágott / cut)
24109.
Legend T4

1 600 HUF
1917 Herr Hauptmann, wir melden gehorsamst unseren Abgang in die Reserve / K.u.K. military art postcard, litho (EK) + K.u.K. 10,4 cm Kanonenbatterie 15.
24110.
Legend T2/3

1917 Herr Hauptmann, wir melden gehorsamst unseren Abgang in die Reserve / K.u.K. military art postcard, litho (EK) + "K.u.K. 10,4 cm Kanonenbatterie 15."

1 800 HUF
1901 Magyar szabadságharc, Nagyszeben bevétele, Divald Károly 68. sz. / Hungarian Revolution of 1848, Battle of Sibiu (EK)
24111.
Legend T2/3

1 000 HUF
1899 Magyar szabadságharc. Görgei honvéd seregét átvezeti a Sturetzen. Divald Károly 67. sz. / Hungarian military, Hungarian Revolution of 1848 (kopott sarkak / worn corners)
24112.
Legend T3

1 000 HUF
Ikva-parti lőállások. Gimes Lajos főhadnagy alkotása / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard s: Gimes
24113.
Legend T2

1 800 HUF
Felix Pavelek, Zugsführer des k.k. Landwehrinfanterieregimentes Nr. 31. überrumpelt, mit eneim Kameraden auf Schleichpatrouille, zwei sich nähernde Russen. Aus dem goldenen Buche der Armee Serie VI. Aus Ehrenhalle Heft 3. Offizielle Karte für Rotes Kreuz, Kriegsfürsorgeamt Kriegshilfsbüro Nr. 621. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, patrol in winter
24114.
Legend T2

Felix Pavelek, Zugsführer des k.k. Landwehrinfanterieregimentes Nr. 31. überrumpelt, mit eneim Kameraden auf Schleichpatrouille, zwei sich nähernde Russen. Aus dem goldenen Buche der Armee Serie VI. Aus "Ehrenhalle" Heft 3. Offizielle Karte für Rotes Kreuz, Kriegsfürsorgeamt Kriegshilfsbüro Nr. 621. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, patrol in winter

1 800 HUF
Slike sa bojista. Broj: 12 / 12. számú csataképes kártya. Valjevo elfoglalása után csapataink a menekülő szerbeket a Kolubara folyó híd-átjárójától elvágják és kereszttűz közé fogva, részben a folyóba szorítják, részben foglyul ejtik. Kiadja a m. kir. honvédelmi minisztérium Hadsegélyező Hivatala. Horvát nyelvű verzió / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard (Croatian edition) s: M. Ledeli (fl)
24115.
Legend T2/3

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF