Number of items: 335

Szemethy Imre (1945- ): Nemzeti Lovarda. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (6/75). Üvegezett fa keretben. 19,5x22 cm
10290.

5 000 HUF
Szemethy Imre (1945- ): Absztrakt kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: I/V. 9×14,5 cm
10291.

10 000 HUF
27,03
29,41
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Női akt. Akvarell, tus, papír, jelzett. 34,5×49,5 cm
10292.

12 000 HUF
32,43
35,29
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Női akt. Litográfia, papír, jelzett. Lap bal széle kasírozva. 50×38,5 cm
10293.

8 000 HUF
10294.

15 000 HUF
40,54
44,12
Szüle Péter (1886-1944): Vízparti táj (Dunapart Csillaghegynél?), 1912. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült (festéklepergéssel). Hátoldalán Szüle Péter Csillag-hegy és 1400K felirattal. Díszes, historizáló stílusú, kissé sérült keretben, 69×55,5 cm.
10295.

Szüle Péter (1886-1944): Vízparti táj (Dunapart Csillaghegynél?), 1912. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült (festéklepergéssel). Hátoldalán "Szüle Péter Csillag-hegy" és "1400K" felirattal. Díszes, historizáló stílusú, kissé sérült keretben, 69×55,5 cm.

40 000 HUF
108,11
117,65
14
10296.

1 000 HUF
Tassy Béla (1942-): Bartók emlékére. Vegyes technika, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 39x48 cm
10297.

6 000 HUF
Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari és konstrukció Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni darte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25x19 cm. Lap tetején halvány folttal. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari and a construction. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni darte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25x19 cm. With a plae spot on the top of the sheet
10298.

Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari és konstrukció Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25x19 cm. Lap tetején halvány folttal. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari and a construction. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25x19 cm. With a plae spot on the top of the sheet

28 000 HUF
75,68
82,35
10299.

28 000 HUF
75,68
82,35
Tipary Dezső (1887-1967): v. B. P úr arcképe, 1920-40 körül. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, díszes fa keretben. Hátoldalán Nemzeti Szalon, téli kiállítása címkével, amelyen a festőművész autográf írása látható és a mű címe. v. BP arcképe. A v. feltehetően a vitéz rövidítése, tehát az ábrázolt úr a Horthy Miklós kormányzó által 1920-ban alapított vitézi rendnek tagja lehetett. 80×65 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Portrait of gallant B.P. Oil on canvas, restored. With exhibition label on the reverse. Framed. 80x65 cm
10300.

80 000 HUF
216,22
235,29
10301.

30 000 HUF
81,08
88,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF