Modern restrikes, fantasy coins

Number of items: 133

2014. A magyar festészet remekművei / Szinyei Merse Pál 1845-1920. - Lilaruhás nő 1874. aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP felületi karc
31075.

2014. "A magyar festészet remekművei / Szinyei Merse Pál 1845-1920. - Lilaruhás nő 1874." aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP felületi karc

1 400 HUF
2014. A magyar festészet remekművei / Benczúr Gyula 1844-1920. - Vajk megkeresztelése 1875. aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP kis felületi karc
31076.

2014. "A magyar festészet remekművei / Benczúr Gyula 1844-1920. - Vajk megkeresztelése 1875." aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP kis felületi karc

1 400 HUF
2014. A magyar festészet remekművei / Munkácsy Mihály 1844-1900 / Krisztus Pilátus előtt 1881. aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP felületi karc
31077.

2014. "A magyar festészet remekművei / Munkácsy Mihály 1844-1900 / Krisztus Pilátus előtt 1881." aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP felületi karc

1 400 HUF
2014. A magyar festészet remekművei / Feszty Árpád 1856-1914. - A magyarok bejövetele 1894. aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP felületi karc
31078.

2014. "A magyar festészet remekművei / Feszty Árpád 1856-1914. - A magyarok bejövetele 1894." aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP felületi karc

1 400 HUF
2014. A magyar festészet remekművei / Benczúr Gyula 1844-1920. - Budavár visszavétele 1896. aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP felületi karc
31079.

2014. "A magyar festészet remekművei / Benczúr Gyula 1844-1920. - Budavár visszavétele 1896." aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP felületi karc

1 400 HUF
2014. A magyar festészet remekművei / Csontváry Kosztka Tivadar 1853-1919. - Magányos cédrus 1907. aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP felületi karc
31080.

2014. "A magyar festészet remekművei / Csontváry Kosztka Tivadar 1853-1919. - Magányos cédrus 1907." aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP felületi karc

1 400 HUF
2014. A magyar festészet remekművei / Vaszary János 1867-1939. - Aranykor 1898 aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP felületi karc
31081.

2014. "A magyar festészet remekművei / Vaszary János 1867-1939. - Aranykor 1898" aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP felületi karc

1 400 HUF
DN Magyar aranypénzek utánveretben - V. László dukát aranyozott Cu emlékérem, COPY jelzéssel, sérült, eredeti papírcsomagolásban (40mm) T:PP
31082.

DN "Magyar aranypénzek utánveretben - V. László dukát" aranyozott Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel, sérült, eredeti papírcsomagolásban (40mm) T:PP

1 800 HUF
DN A magyar pénz krónikája - Dózsa-féle parasztfelkelés Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP
31083.

DN "A magyar pénz krónikája - Dózsa-féle parasztfelkelés" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP

5 000 HUF
DN A magyar pénz krónikája - Magyar Jakobinus Mozgalom Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP fo.
31084.

DN "A magyar pénz krónikája - Magyar Jakobinus Mozgalom" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP fo.

5 000 HUF
DN A magyar pénz krónikája - Rabok legyünk vagy szabadok Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP
31085.

DN "A magyar pénz krónikája - Rabok legyünk vagy szabadok" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP

5 000 HUF
Csontos Attila DN Örök értékeink / Himnusz aranyozott, ezüstözött fém emlékérem eredeti, bontatlan papírcsomagolásban (39mm) T:1
31086.

Csontos Attila DN "Örök értékeink / Himnusz" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem eredeti, bontatlan papírcsomagolásban (39mm) T:1

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF