Tétel

Description:

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára 8 kötete: [Agostini, Alberto Maria de (1883-1960)] Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Ford.: Cholnoky Béla. Bp.,[1926.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+3 p.+28 (Fekete-fehér fotók) t .+ 2 (térképek)+1 (térkép-melléklet) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval.; [Bergman, Sten (1895-1975)] Sten Bergman: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. Ford.: Dr. Cholnoky Béla. Bp.,[1934], Franklin, 221+3 p.+30 (Fekete-fehér fotók) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval.; Baktay Ervin (1890-1963): A boldog völgy országa. Barangolások Kasmírban. Bp., [1934], Franklin, 1 t+ 220+2 p.+28 (fekete-fehér fotók) t. + 2 (térkép) t. Kiadói kopott dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben.; Baktay Ervin (1890-1963): A Pandzsáb. Az öt folyó országa. Bp.,[1937], Franklin-Társulat, 185+3 p.+24 (Kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal.; Leidenfrost Gyula: Keserű tenger. Bp.,[1936], Franklin, 223+1 p. +24 (Kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, az elülső borítón ceruzás rajzzal.; Keöpe Viktor (1883-1970): Cejlon, az éden szigete. Bp., [1934], Franklin, 189+3 p.+24 (Kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Térképekkel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal.; [Etherton, Percy Thomas (1879-1963)] P. T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. Ford.: Cholnoky Béla. Bp.,[1935.],Franklin,1 t.(címkép)+262+2 p.+ 21 t. (fekete-fehér fotók.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval.; [Kéz Andor (1891-1968)] Felfedezők Lexikona. Szerk.: Dr. Kéz Andor. Bp.,[1937], Franklin, 162 p. Kiadói kopott dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, az elülső előzéklapon kis szakadással.

7 000 HUF

9

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : tm

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.