Tétel

Catalogue number:

17227.
391. Closed Online auction
Books: Technics

Description:

1901 Előkészítő osztály. 1901. Összeáll.: Györgyi Kálmán. Budapest Székesfővárosi Iparostanonc-Iskolák. Bp., 1901, Székesfővárosi Házinyomda. Stencilezéssel sokszorosított iskolai jegyzet, mellékletekkel. Kopott egészvászon-kötésben, kijáró lapokkal.

1 400 HUF
4,01 EUR, 4,84 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : pelikán_kristóf

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.