17146.
391. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Camille Flammarion: A csillagok világa. Fordította: Zempléni P. Gyula. Első kötet II. kiadás + Második kötet IV. kiadás egybekötve. Bp., 1898, Vass József. Tulajdonosi névbejegyzésekkel, kopottas egészvászon kötésben.