5 000 HUF
Felvidékünk-honvédségünk. (Trianontól-Kassáig.) Történelmi eseménysorozat képekkel. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrinyi Csoportjának Kiadása. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, térképekkel, Kiadói festett, címerrel illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, laza, kissé sérült fűzéssel, a színes Horthy-képpel az elejéről hiányzik.