Tétel

Catalogue number:

17259.
391. Closed Online auction
Books: Judaica

Description:

Singer S. Leó: Kötelességtan. Több hírneves rabbi felszólításának engedve - szent vallásunk tiszteletére, a tiszta erkölcs fejlesztésére - szenteltem időmet és tehetségemet a nagy anyag összegyűjtéséhez és magyarázatához. A kútfők és hasonló munkák, iratok és folyóiratok felhasználása mellett írta: - - főrabbi Rimaszombat. Rimaszombat, 1907. Lévai Izsó, 448 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé foltos.

12 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : kozár_edit

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.