1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Halász Gábor: Magyar századvég. Officina képeskönyvek. Bp, 1944, Officina Nyomda és Kiadóvállalat Kft. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szétvált gerinccel, kopott, foltos borítóval, szétesett kötéssel.