Tétel

Catalogue number:

15674.
391. Closed Online auction
Books: History

Description:

Ballagi Géza: A nemzeti államalkotás kora. 1815-1847. A magyar nemzet története. IX. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1897, Athenaeum, 1 t.+724 p.+31 t. Nagy gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal, képmellékletekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 4 hiányzó táblával. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus feljegyzéseivel egy lapon.

5 000 HUF
14,33 EUR, 17,30 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : pelikán_kristóf

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.