8 000 HUF
Lyka Károly: Képek, szobrok. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Lyka Károly (1869-1965) művészettörténész által Kallós Edénék, Kallós Ede szobrászművész feleségének dedikált! 130 képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, címlapon tulajdonosi bélyegzővel és tollas számozással.