16 000 HUF
1870 Hazánk s a Külföld VI. évf. 1-42 sz., 1870. jan. 6.-okt. 20. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Amatőr módon egybekötve, benne sérült, sérült és részben hiányos, foltos lapokkal, és számos kijáró lappal, egy lapot rossz helyre kötöttek (6-7. oldal közé), hiányzó lapokkal (17/18., 50-65 oldal között (4. szám csak címlap), 240-289. oldalak között, 613/614, 619/620, 621/622.), a 672. oldal után a további, hiányzó számokhoz köthető lapokkal (787/788,789/790,795/796, 797/798), a 416-417. oldalak közé kötött nem oda illő lapokkal. Megviselt, rossz állapotban.