Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 142

Rumi Rajki István(1881-1941) 1928. Országos Mezőgazdasági Kiállítás - 1928 - Szombathely kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2- több ph., patina, karc
30744.

Rumi Rajki István(1881-1941) 1928. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás - 1928 - Szombathely" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2- több ph., patina, karc

5 500 HUF
14,86
16,18
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-  Adamo SU2
30745.

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo SU2

1 200 HUF
Schwartz István (1851-1924) 1885. Az érdem jeléül - Geiszt-család uradalmának Puszat-Csákó / Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 Br emlékérem (65mm) T:2- ph.
30746.

14 000 HUF
37,84
41,18
30747.

2 000 HUF
Szabolcs Péter (1942-) 1998. MÉE XXVIII. Vándorgyűlés 1998. VII. 18-19. Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc a Himnusz költője - Isten áldd meg a magyart - 1823-1998 Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30748.

Szabolcs Péter (1942-) 1998. "MÉE XXVIII. Vándorgyűlés 1998. VII. 18-19. Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc a Himnusz költője - "Isten áldd meg a magyart" - 1823-1998" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

2 000 HUF
19
Szalontai István 1997. Kolozsvári Jordán Tamás Auctor noxae iatrogenicae / ÉK Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1997 ezüstözött fém emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP)
30749.

Szalontai István 1997. "Kolozsvári Jordán Tamás Auctor noxae iatrogenicae / ÉK Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1997" ezüstözött fém emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP)

1 200 HUF
Veres Gyula Alpár (1963-) 2009. DEVAC 15 éves / Debreczen Br emlékérem dísztokban (57mm) T:1-
30750.

Veres Gyula Alpár (1963-) 2009. "DEVAC 15 éves / Debreczen" Br emlékérem dísztokban (57mm) T:1-

2 000 HUF
Vincze Dénes (1914-1972) ~1960. Ezüstözött bronz szocreál plakett eredeti zöld dísztokban (78mm) T:1
30751.

1 000 HUF
1825. CAROLINA AVGVSTA FRANCISCI AVSTR IMP / PIE VT CLEMENTER bronzozott Sn emlékérem Karolina Auguszta pozsonyi koronázásának alkalmából. Szign.: J.B. Harnisch (49mm) T:2 több helyen sérült bronzozás  Hungary 1825. CAROLINA AVGVSTA FRANCISCI AVSTR IMP / PIE VT CLEMENTER Br plated Sn medallion commemorating the coronation of Carolina Augusta Queen of Hungary at Pressburg (Bratislava). Sign.: J.B. Harnisch (49mm) C:XF damaged bronze plating in multiple locations
30752.

1825. "CAROLINA AVGVSTA FRANCISCI AVSTR IMP / PIE VT CLEMENTER" bronzozott Sn emlékérem Karolina Auguszta pozsonyi koronázásának alkalmából. Szign.: J.B. Harnisch (49mm) T:2 több helyen sérült bronzozás Hungary 1825. "CAROLINA AVGVSTA FRANCISCI AVSTR IMP / PIE VT CLEMENTER" Br plated Sn medallion commemorating the coronation of Carolina Augusta Queen of Hungary at Pressburg (Bratislava). Sign.: J.B. Harnisch (49mm) C:XF damaged bronze plating in multiple locations

12 000 HUF
32,43
35,29
1858. Éljen a királyné! Éljen a királyi újszülött! / Emlék a királyi törzs új ága születésére Budán, a haza szívében Sn emlékérem füllel Rudolf herceg születésére. Szing.: A. Pittner (13,63g/35mm) T:2 kis ph. / Hungary 1858. Medal for the Birth of Prince Rudolf Sn commemorative medallion with ear. Sign.: A. Pittner (13,63g/35mm) C:XF small edge error
30753.

1858. "Éljen a királyné! Éljen a királyi újszülött! / Emlék a királyi törzs új ága születésére Budán, a haza szívében" Sn emlékérem füllel Rudolf herceg születésére. Szing.: A. Pittner (13,63g/35mm) T:2 kis ph. / Hungary 1858. "Medal for the Birth of Prince Rudolf" Sn commemorative medallion with ear. Sign.: A. Pittner (13,63g/35mm) C:XF small edge error

20 000 HUF
54,05
58,82
1939. Fábri Imre / Magyar Általános Hitelbank Evezősháza kétoldalas Br emlékérem. Szign.:JG (71mm) T:2 ü.
30754.

1939. "Fábri Imre / Magyar Általános Hitelbank Evezősháza" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:JG (71mm) T:2 ü.

3 000 HUF
1940. MOLSZ (Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség) Szt. Imre Kerülete 1925-1940 / Sanctus Emericvs 1930 ezüstözött Br emlékérem, márványtalpon, hátoldalon LUDWIG ÉREMVERŐ BPEST VIII. THÉKE. U. 18. AZ ÖSSZES NAGY EGYESÜLETEK ÉS SZÖVETSÉGEK SZÁLLÍTÓJA (64mm / 82x132mm) T:2
30755.

1940. "MOLSZ (Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség) Szt. Imre Kerülete 1925-1940 / Sanctus Emericvs 1930" ezüstözött Br emlékérem, márványtalpon, hátoldalon "LUDWIG ÉREMVERŐ BPEST VIII. THÉKE. U. 18. AZ ÖSSZES NAGY EGYESÜLETEK ÉS SZÖVETSÉGEK SZÁLLÍTÓJA" (64mm / 82x132mm) T:2

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF