Glass-objects Number of items: 84
2349528
11366
390
Glass-objects
Other collectibles
Kétágú színes üveg gyertyatartó, közepén tálka szerű mélyedéssel, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm, h: 20 cm
8 000 HUF
2349523
11367
390
Glass-objects
Other collectibles
Kétrétegű, csiszolt piros üveg váza, festett virágokkal, aranyozott szegéllyel m:15,5 cm Hibátlan.
3 000 HUF
2349512
11368
390
Glass-objects
Other collectibles
Friedrich kristály váza. Jelzett (matricával) hibátlan. m: 10 cm
2 400 HUF
2349503
11369
390
Glass-objects
Other collectibles
Punch Studio kristály papírnehezék J betűvel. eredeti dobozában. d: 9 cm
2 000 HUF
2349495
11370
390
Glass-objects
Other collectibles
Narancs színű üveg kínáló. Formába öntött, anyagában színezett, csiszolt, hibátlan. m: 10,5 cm sz: 17,5 cm
2 000 HUF
2264739
11371
390
Glass-objects
Other collectibles
"Tejért" tejesüveg,a szájánál csorbával, m: 24 cm
1 400 HUF
2264784
11372
390
Glass-objects
Other collectibles
Perodont parfümös üvegcse, Bp., Vénus, 10x5 cm
1 000 HUF
2349713
11373
390
Glass-objects
Other collectibles
Zöld üveg tál. Anyagában színezett, formába öntött, hibátlan,. d: 24 cm
2 000 HUF
2345071
11374
390
Glass-objects
Other collectibles
Öntött üveg hamutartó, kopásnyomokkal, d: 8 cm, m: 2,5 cm
1 000 HUF
2345062
11375
390
Glass-objects
Other collectibles
Régebbi levélnehezék, Hamburgi látképpel, kopásnyomokkal, d: 8 cm, m: 2 cm 2344930
11376
390
Glass-objects
Other collectibles
össz. 17db üvegtárgy, gyógyszeres, labor és tintatartó üvegek, változó állapotban, m: 6 és 20 cm közötti méretekben
3 000 HUF
2344919
11377
390
Glass-objects
Other collectibles
össz. 4 db üvegtárgy: 2 db kis méretű parfümös üveg dugóval, egyiken apró lepattanással, m: 12 és 12,5 cm; 1 db kis méretű kiöntő, m: 9 cm; üveg autó, h: 11 cm, m: 4 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035