Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 124

Fritz Mihály (1947-) 1991. Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956. aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30526.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

1 200 HUF
Fritz Mihály (1947-) 2002. Kossuth Lajos 200 éve született Ag emlékérem dísztokban és díszdobozban (33,59g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo.
30527.

Fritz Mihály (1947-) 2002. "Kossuth Lajos 200 éve született" Ag emlékérem dísztokban és díszdobozban (33,59g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo.

7 500 HUF
20,27
22,06
Fritz Mihály (1947-) 2002. Kossuth Lajos 200 éve született Ag emlékérem dísztokban és díszdobozban (33,12g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos
30528.

Fritz Mihály (1947-) 2002. "Kossuth Lajos 200 éve született" Ag emlékérem dísztokban és díszdobozban (33,12g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos

7 000 HUF
18,92
20,59
Fritz Mihály (1947-) DN 1956 / 56-os Szövetség jelzett Ag emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (33,66g/0,925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos
30529.

Fritz Mihály (1947-) DN "1956 / 56-os Szövetség" jelzett Ag emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (33,66g/0,925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos

6 500 HUF
17,57
19,12
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával) kétoldalas jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (27,35g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos
30530.

7 000 HUF
18,92
20,59
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával) kétoldalas jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (27g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30531.

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (27g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

6 500 HUF
17,57
19,12
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. 175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben Ag emlékérem ÁPV műbőr tokban, tanúsítvánnyal (12g/0,925/32mm) T:1 (eredetileg PP)
30532.

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben" Ag emlékérem ÁPV műbőr tokban, tanúsítvánnyal (12g/0,925/32mm) T:1 (eredetileg PP)

3 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 2000. A Magyar Államiság Ezredik Évfordulójára Ag emlékérem szett (négy különválasztható darabból áll), tanúsítvánnyal, dísztokban (62.208g/0.999/65mm) T:1- (PP) patina  Hungary 2000. 1000th Anniversary of Hungary became a state Ag commemorative medallion set (4pcs), with certificate, in case. Makers: Zoltán Fülöp (1951-) / Tibor Helényi (1946-2014) (62.208g/0.999/65mm) C:AU (PP) patina
30533.

50 000 HUF
135,14
147,06
Garamkeszi János (1936-2014) 1971. Hazánk felszabadulásának 35. évfordulójára MÉE Salgótarjáni csoport - Nógrádi Sándor / Karancsberény Br emlékérem (38mm) + 1980. Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére 1980 - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kibinyi Ferenc Múzeum Br emlékérem (32mm) T:1-
30534.

Garamkeszi János (1936-2014) 1971. "Hazánk felszabadulásának 35. évfordulójára MÉE Salgótarjáni csoport - Nógrádi Sándor / Karancsberény" Br emlékérem (38mm) + 1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére 1980 - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kibinyi Ferenc Múzeum" Br emlékérem (32mm) T:1-

1 000 HUF
Iván István (1905-1968) 1948. június 11. Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár Al emlékérem (32mm) T:1-
30535.

Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) T:1-

1 000 HUF
Iván István (1905-1968) 1966. Szigetvárért Br plakett (80mm) T:1
30536.

Iván István (1905-1968) 1966. "Szigetvárért" Br plakett (80mm) T:1

10 000 HUF
27,03
29,41
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly Ag és Br emlékérem pár (28,05g/0.640/42,5mm) T:1,1-  Adamo KE19
30537.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" Ag és Br emlékérem pár (28,05g/0.640/42,5mm) T:1,1- Adamo KE19

4 400 HUF
11,89
12,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF