Books: Architecture, Art Number of items: 172
2314561
16605
390
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Borsos Miklós szobrászművész kiállítása. 1957. Bp., 1957,Nemzeti Szalon. Kiadói papírkötés. A művész, Borsos Miklós (1906-1990) által aláírt.
1 600 HUF
2344528
16606
390
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szelényi Károly: A fényképezés. Műhelytitkok. Bp.,1977,Corvina. Kiadói papírkötés. A szerző, Szelényi Károly (1943-) fotóművész által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus és felesége, Dienes Istvánné (?-?) muzeológus, részére dedikált példány.
2 000 HUF
2352540
16607
390
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1983 Szervátiusz Tibor. A művész által aláírt. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. A művész munkáinak fotóival. Kiadói papírkötésben.
1 600 HUF
2353577
16608
390
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Rózsa György: Kokas Ignác. Corvin műterem. A szerző és a művész által dedikált. Bp., 1978, Corvina. Kiadói papírkötésben.
1 200 HUF
2343724
16609
390
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Malonyay Dezső: Mednyánszky. Művészeti Könyvtár. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Bp., 1905, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Illusztrált egészvászon kötés, kis kopásokkal.
1 600 HUF
2343728
16610
390
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Felvinczi Takács Zoltán: Dürer. Művészeti Könyvtár. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Bp., 1909, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Illusztrált félvászon kötés, kis kopásokkal.
1 200 HUF
2343745
16611
390
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Lázár Béla: Paál László. Művészeti Könyvtár. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Illusztrált egészvászon kötés, kis kopásokkal.
1 200 HUF
2314502
16612
390
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
2352254
16613
390
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Molnos Péter: Scheiber Hugó. A magyar festészet mesterei. Bp.,2015, Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2346281
16614
390
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet. 1882-1944. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
1 600 HUF
2316747
16615
390
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A Velencéről szóló fejezetekkel kiegészítette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p.+ 5 (fekete-fehér képtáblák, közte 3 kétoldalas, 2 egyoldalas) t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
1 600 HUF
2287281
16616
390
Books: Architecture, Art
Other collectibles
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1985, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035