Slovakia

Number of items: 289

1909 Rimaszombat, Rimavská Sobota; Vármegyeháza. Ifj. Rábely Miklós kiadása / county hall + TISZOLCZ - FELED 104. SZ. vasúti mozgóposta bélyegző
22322.
Legend T2/3

1909 Rimaszombat, Rimavská Sobota; Vármegyeháza. Ifj. Rábely Miklós kiadása / county hall + "TISZOLCZ - FELED 104. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző

1 800 HUF
1907 Rózsahegy, Ruzomberok; Oranotypie (EK)
22323.
Legend T2/3

2 000 HUF
1899 (Vorläufer) Rózsahegy, Ruzomberok; (fa)
22324.
Legend T3

4 000 HUF
Rozsnyó, Roznava; Középen a székesegyház tornya. Épült a XVIII. században. Jobbkézfelől a Szent Ferenc rendi templom a XVIII. századból. Székesegyház, gótika a XIV. század első tizedéből / Cathedrals tower, Franciscan church, Cathedral in winter (fl)
22325.
Legend T2/3

Rozsnyó, Roznava; Középen a székesegyház tornya. Épült a XVIII. században. Jobbkézfelől a Szent Ferenc rendi templom a XVIII. századból. Székesegyház, gótika a XIV. század első tizedéből / Cathedral's tower, Franciscan church, Cathedral in winter (fl)

1 800 HUF
1942 Rozsnyó, Roznava; Római katolikus kórház. Özv. dr. Mariska Györgyné kiadása / hospital (kopott sarkak / worn corners)
22326.
Legend T3

1 600 HUF
Rozsnyó, Roznava; Fő tér, Székesegyház és a Premontrei gimnázium, Sajó-Vidék, Schnitzer üzlete, Tátra Bank, majális útvonala / main square, cathedral, grammar school, shops, bank (EK)
22327.
Legend T2/3

1 600 HUF
Rozsnyó, Roznava; látkép / panorama view
22328.
Legend T2

1 400 HUF
Rozsnyó, Roznava; Serédy Zsófia (Krasznahorka várúrnője) szarkofágja. Varjú felvétele. Fuchs József kiadása / sarcophagus
22329.
Legend T2

1 800 HUF
Ruttka, Vrútky; Táj részlet. Vasúti levelezőlapárusítás 20. sz. - 1916. / general view (gyűrődés / crease)
22330.
Legend T2/3

3 000 HUF
Sasvár, Sastín, Mária Sasvár, Maria-Schlossberg; Kegytemplom és kolostor, Szűz Mária Jézussal / church, abbey, Virgin Mary with Jesus (lyukak / pinholes)
22331.
Legend T4

1 600 HUF
Sasvár, Sastín, Mária Sasvár, Maria-Schlossberg; templom / church
22332.
Legend T2

1 600 HUF
1932 Sátorosbánya, Siatorská Bukovinka; Somoskői vár. Friedler Samu kiadása / Hrad Somoska / castle ruins
22333.
Legend T2

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF