Books: Religion

Number of items: 43

Meszlényi Antal: Üldözni fognak titeket...(A három kassai vértanú); Budapest, cca 1942. Sérült papírkötés
17333.

3 000 HUF
Tóth Mike: A zárda. Felvilágosítások és buzdítások a zárdaélet érdekében. Bp., 1877, Hunyadi Mátyás-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17334.

3 400 HUF
9,19
10,00
Koloszár István: Isten szőlőjének élete(katolikus lingua). Székesfehérvár, 1929, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17335.

1 000 HUF
16
Hock János: Képes Biblia. Bp. 1989, Szent István Társulat. Az 1900. évi kiadás reprintje. 50 színes képpel ábrázolt. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17336.

800 HUF
Gyöngy a kagyló ölén; Árpádházi Boldog Margit a domonkosrendben; Írta: Temel M. Amata O. P. Szt. Domonkosrendi nővér; Szalézi Művek, Don Bosco Nyomda Rákospalota 1942; Kissé foltos papírkötésben
17337.

1 200 HUF
Schaeffer Sebestyén: Kolping Adolf életrajza. Vác, 2006, Magyar Kolping Szövetség. Hasonmás kiadás. Készült 1000 példányban. Kiadói papírkötés.
17338.

1 000 HUF
17339.

2 000 HUF
[Zschokke, Johann Heinrich Daniel (1771-1848)]: Áhítatosság óráji a valódi kereszténységnek és a házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 7. rész. Buda, 1850., M. Kir. Universitas betüivel, 666+2 p. Korabeli kopott kartonált papírkötés.
17340.

3 000 HUF
[Zschokke, Johann Heinrich Daniel (1771-1848)]: Áhítatosság óráji a valódi kereszténységnek és a házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 4. rész. Buda, 1829., M. Kir. Universitas betüivel, 658+2 p. Korabeli kopott kartonált papírkötés.
17341.

3 000 HUF
17342.

800 HUF
Sz. Bészler Anna-Székely András: Krisztus legendák. I-II. köt. Debrecen, 1925, Debrecen Sz. Kir. Város és Tisztántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalatának Méliusz Könyvkereskedése, 124+4; 140+4 p. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Székely András által dedikált.
17343.

Sz. Bészler Anna-Székely András: Krisztus legendák. I-II. köt. Debrecen, 1925, Debrecen Sz. Kir. Város és Tisztántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalatának "Méliusz" Könyvkereskedése, 124+4; 140+4 p. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Székely András által dedikált.

2 400 HUF
17344.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF