Books: Architecture, Art

Number of items: 176

Cseh Tamás: Grafikák. H.n.., 2014, Mery Ratio. 123p. Jankovics Marcell bevezetőjével. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált bársonykötés.
16582.

2 400 HUF
Dercsényi-Hegyi-Marosi-Török: Katholische Kirchen in Ungarn. Bp., 1991, Hegyi&Társa. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16583.

1 800 HUF
16584.

1 000 HUF
16585.

1 200 HUF
Renoir művészete impresszionista korszakában. 1869-1883. A festő írásaival és Elda Fezzi kritikai és filológiai jegyzeteivel. Szepesi Anna fordítása. Békéscsaba, 1986, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16586.

1 000 HUF
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Ötödik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. A borító néhány helyen foltos, de egyébként jó állapotban.
16587.

1 000 HUF
16588.

1 400 HUF
Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1977., Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói, kissé foltos és szakadozott papír védőborítóban.
16589.

1 200 HUF
Nigel Hawkes: A világ építészete. Az építészet világa. Az ókortól a XXI. századig. Bp.,1990, Gulliver-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés, sérült papír védőborítóval.
16590.

1 600 HUF
Glück Gábor (1912 - 1983) festőművész saját kezű dedikációja kárpátaljai művészekről szóló könyv előzéklapján. Kissé sérült papír védőborítóval.
16591.

1 000 HUF
9
Mia Cinotti: Madrid: Prado. A világ nagy múzeumai. Zsámboki Zoltán és Faragó Éva fordítása. Békéscsaba, 1990, Corvina.Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Egészvászon-kötésben, a lapszéleken néhány helyen szakadt, papír védőborítóban. Egyébként jó állapotban.
16592.

900 HUF
2,43
2,65
The graphic work of M. C. Escher. Introduced and explained by the artist. New York, 1971, Ballantine Books. Holland nyelvről fordította John E. Brigham. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé foltos állapotban. Angol nyelven. / Translated from Dutch by John E. Brigham. Richly illustrated with black and white and colorful pictures. On paperback, in a slightly stained condition. In English.
16593.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF