Printed Materials

Number of items: 212

1960 Képes Sport VII. évf. 37. sz., 1960. szept 13., kissé szakadt borítóval, a címlapon Kárpáty Rudolf olimpiai bajnok.
13198.

1 000 HUF
cca 1960 Soós Péter: Új értékesítési formák a vendéglátóiparban. Vendéglátóipari Főigazgatóság Közgazdasági csoportja. kb 50 p. Egészvászon kötésben .
13199.

3 000 HUF
1960 Népsport 1960. szept. 9., XVI. évf. 186. sz., 6 p. Benne a kor, a XVII. nyári római olimpia híreivel, közte Kárpáti Rudolf (1920-1999) kardvívó olimpiai bajnoki címének a hírével a címlapon.
13200.

1 200 HUF
cca 1960 Szovjet államot népszerűsítő propagandanyomtatványok, 6 db
13201.

3 200 HUF
8,65
9,41
1961 Gagarin az űrben. Az Esti hírlap rendkívüli kiadása
13202.

1 000 HUF
1962 Zavodi Crvena Zastava vadászpuska angol nyelvű prospektusa
13203.

2 600 HUF
7,03
7,65
1963 Bp., Szőnyi István emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria katalógus
13204.

1 000 HUF
1964 Népsport 1964. okt. 16., XX. évf. 206. sz., 6 p. Benne a kor, a XVIII. nyári tokiói olimpia híreivel, közte Rejtő Ildikó vívó és Török Ferenc öttusázó olimpiai bajnoki címének hírével a címlapon.
13205.

1 200 HUF
1964 Népsport 1964. okt. 21., XX. évf. 211. sz., 6 p. Benne a kor, a XVIII. nyári tokiói olimpia híreivel, közte Pézsa Tibor kardvívó olimpiai aranyérmének és Hammerl László sportlövő bronzérmének, és magyar-csehszlovák labdarúgó döntő híreivel a címlapon.
13206.

1 200 HUF
1965 Füles IX. évf. 6. sz. 1965. feb. 7.
13207.

1 000 HUF
1968 Népsport 1968. okt. 24., XXIV. évf. 215. sz., 6 p. Benne a kor, a XIX. nyári mexikói olimpia híreivel, közte Kulcsár Győző párbajtőröző olimpiai bajnoki címének a hírével a címlapon.
13208.

1 200 HUF
1968 Népsport 1968. okt. 18., XXIV. évf. 209. sz., 6 p. Benne a kor, a XIX. nyári mexikói olimpia híreivel, közte az öttusa csapat (Balczó András,Móna István,Török Ferenc) és Zsivótzky Gyula aranyérmének hírével a címlapon.
13209.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF