Chinaware / Porcelain Number of items: 240
2289182
11211
388
Other collectibles
Hollóházi porcelán női figura paprikával, kézzel festett, jelzett,egészen apró lepattanással, m: 25 cm
2 000 HUF
2333610
11212
388
Other collectibles
Hollóházi porcelán Unicumos pohár 4 db 3cl-es. Matricás, jelzett, hibátlan
2 000 HUF
2333612
11213
388
Other collectibles
Hollóházi porcelán Szakmáry kék festett váza. Jelzett, hibátlan. 11 cm
1 200 HUF
2333603
11214
388
Other collectibles
Hollóházi porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással m: 30 cm.
2 800 HUF
2293212
11215
388
Other collectibles
Hollóházi porcelán bögre és cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 11 és m: 9 cm
1 200 HUF
2326392
11216
388
Other collectibles
2 db Hollóházi porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19,5 cm
3 000 HUF
2326397
11217
388
Other collectibles
4 db Hollóházi retro porcelán narancs-piros.kék színű dekorral: Gyertyatartó, m: 8 cm; hamutál, d: 13 cm; váza, m: 22 cm; kínáló, m: 6,5 cm, d: 8 cm. Mind kézzel festett, mind jelzett, apró kopásnyomokkal
3 600 HUF
2326400
11218
388
Other collectibles
Hollóházi porcelán bonbonier, Diana római istennő dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 6,5 cm, h: 14 cm.
1 400 HUF
2331368
11219
388
Other collectibles
Hollóházi porcelán nyuszi, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6×5 és 7×8 cm
1 600 HUF
2331275
11220
388
Other collectibles
Aquincum porcelán szánkózó kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 9×11 cm
1 600 HUF
2330074
11221
388
Other collectibles
Hollóházi porcelán MALÉV-es korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
1 000 HUF
2325398
11222
388
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó matricás, jelzett, kissé elcsúszott aranyozással egy helyen , 14×9 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035