Photo

Number of items: 411

1974-1980 női kézilabda csapat EGÉP fotóalbuma utazások klf városokban. Balatonföldvár, Eger, Tata stb kb 60 db fotó albumban
12850.

1 000 HUF
cca 1930-1950 15 darabos vegyes fotó tétel
12851.

1 200 HUF
cca 1930 90 darabos fotóalbum európai utazásokról, benne London, Párizs, zeppelin, stb
12852.

1 000 HUF
27
A Kelet nevű Ganz hajó nagy méretű fotója 40x15 cm üvegezett keretben.
12853.

15 000 HUF
40,54
44,12
1911-12 Budapest, Állami Felsőbb Leányiskola és Gimnázium, VIII. oszt., tablófotó kartonon Labori fényképész műterméből, kissé kopott, 23,5x28 cm
12854.

1 400 HUF
1927 A szolnoki felsőkereskedelmi iskola végzett növendékei, kartonra kasírozott fotó Szipál műterméből, szakadással, 22×29 cm
12855.

1 000 HUF
1904 Magas élet a századfordulón feliratozott fotók a budapesti zsidó polgárság életéből: Jókai Mór ravatala a Nemzeti múzeumban, korcsolyázás a Városligetben, evezősök a Dunán, automobilok a Park club előtt, zsidó esküvő, gr. Andrássy Gyula, karlsbadi fotók, kirándulás 56 db érdekes, feliratozott fotó album borítóval
12856.

20 000 HUF
54,05
58,82
36
Össz. 7 db nagy méretű fotó Sopronról 1960-70 körül (?), 2 db madártávlatból, hátoldalán Scarabantie feliratú címkékkel) néhányon törésekkel, 30x40 cm
12857.

Össz. 7 db nagy méretű fotó Sopronról 1960-70 körül (?), 2 db madártávlatból, hátoldalán "Scarabantie" feliratú címkékkel) néhányon törésekkel, 30x40 cm

4 000 HUF
2 db vintage tablófotó: A Rákosi Mátyás Nehézipari Műszaki Egyetem 1953-ban végzett kohómérnökei, 17x23,5 cm és A Miskolci Nehézipari Műszaki Egyetem koreai hallgatói 1956. évben, 18x23,5 cm, mindkettő szélén kisebb gyűrődésekkel és törésekkel
12858.

1 000 HUF
1958 Miskolci Nehézipari Műszaki Egyetem új épületéről készült 21 db vintage közepes és nagyobb méretű fénykép, műbőr albumba ragasztva. A fotók albumlaponként feliratozva (főépület, tanszékvezető szobája, könyvtár, gépcsarnok stb.). Hártyapapírral védve, jó állapotban.
12859.

1 800 HUF
cca 1980-90 Bankó Gáborné, Hévízgyörk, summásdalokat énekel, fotó, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. 50x35 cm
12860.

1 200 HUF
Buli után, fotó, papír, jelzés nélkül, 29x22 cm
12861.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: