Number of items: 207

Élesdy István (1912-1987): Laghetto a Villa Borgheseben. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén néhány apró folttal. 22×31,5 cm
10061.

3 000 HUF
Fáy Győző (1918-2005): Csendélet. Olaj, kollázs, vászon jelzett, fa keretben, 40×50 cm
10062.

50 000 HUF
135,14
147,06
Feleky György (1893-?): Tere-fere. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérülésekkel (festékhiánnyal). Dekoratív, kissé sérült blondel keretben. 60x80 cm
10063.

8 000 HUF
10064.

55 000 HUF
148,65
161,76
Földes Imre (1881-1948): E. Krickeberg: A professzor felesége (könyvborító terv). Akvarell, kréta, papír, jelzett, bal oldalán kissé kopott, 20,5x15 cm
10065.

1 800 HUF
Gallé Tibor (1896-1944): Az erdőőrház, 1927. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/25), lap szélén kisebb szakadásokkal, rézkarc ép, 25×26 cm
10066.

5 000 HUF
Gara Arnold (1882-1929): Széchenyi-híd (Lánchíd). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, hajtásnyommal, 24,5×18 cm
10067.

5 000 HUF
Gádor Emil (1911-1998): Napraforgó I. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt az Egry József Teremben rendezett kiállításon. Fa keretben, 68×28,5 cm
10068.

19 000 HUF
51,35
55,88
13
Gönczi Béla (1934-): Bem beveszi Nagyszebent, 1849. Rézkarc, selyem, paszpartuban, jelzés nélkül, feliratozott. Fegyverrel a szabadságért c. mappából. 9x14 cm
10069.

1 600 HUF
Gyenes Gitta (1888-1960): Ábrándozó női akt. Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel jelzett, 19,5×30 cm
10070.

7 000 HUF
18,92
20,59
9
Győri Elek (1905-1957): Aratás, 1947. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült. 50×70 cm
10071.

150 000 HUF
405,41
441,18
Győry Miklós (1905-1995): Vadvirág. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap alja foltos, üvegezett fa keretben, 39x29 cm
10072.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF