https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Judaica

Number of items: 28

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Stern Samu: Emlékirataim. Versenyfutás az idővel! A zsidótanács működése a német megszállás és a nyilas uralom idején. Bp., 2004, Bábel. Kiadói papírkötés
17216.

Stern Samu: Emlékirataim. Versenyfutás az idővel! A "zsidótanács" működése a német megszállás és a nyilas uralom idején. Bp., 2004, Bábel. Kiadói papírkötés

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
4,00
EUR
,
4,79
USD
Number of bids:
3
Randolph L. Braham: A magyar holocaust I-II. köt. Bp.-Wilmington,1988, Gondolat-Blackburn,470+1; 566+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17217.

Randolph L. Braham: A magyar holocaust I-II. köt. Bp.-Wilmington,1988, Gondolat-Blackburn,470+1; 566+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
13,14
EUR
,
15,75
USD
Number of bids:
0
Gerő László (szerk.): Magyarországi zsinagógák. Budapest. 1989, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
17218.

Gerő László (szerk.): Magyarországi zsinagógák. Budapest. 1989, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,86
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
1
Mondjátok el, mi történt! A magyarországi holokausztról.Dokumentumok, tanulmányok, elbeszélések, emlékezések. Szerk.: Rákos Imre, Szita Szabolcs, Verő Gábor. Bp., 2004, Ex Libris. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17219.

Mondjátok el, mi történt! A magyarországi holokausztról.Dokumentumok, tanulmányok, elbeszélések, emlékezések. Szerk.: Rákos Imre, Szita Szabolcs, Verő Gábor. Bp., 2004, Ex Libris. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,00
EUR
,
4,79
USD
Number of bids:
0
The Kaufmann Haggadah, a 14th century Hebrew Manuscript from the Oriental Collection of the Library of the Hungarian Academy of Sciences. Bp., 1990, Kultura International. Facsimile kiadás. Kiadói aranyozott bársony-kötés, aranyozott lapélekkel, feltehetőleg nem a saját kartontokjában
17220.

The Kaufmann Haggadah, a 14th century Hebrew Manuscript from the Oriental Collection of the Library of the Hungarian Academy of Sciences. Bp., 1990, Kultura International. Facsimile kiadás. Kiadói aranyozott bársony-kötés, aranyozott lapélekkel, feltehetőleg nem a 'saját' kartontokjában

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,86
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
24
Tom Segev: One Palestine, Complete: Jews and Arabs Under the British Mandate. London, 2001, Abacus. Angol nyelven. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón törésnyomokkal.
17221.

Tom Segev: One Palestine, Complete: Jews and Arabs Under the British Mandate. London, 2001, Abacus. Angol nyelven. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón törésnyomokkal.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,86
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
1
Róbert László: Zsidónak születni. [Bp.],1994.,T-Twins. Kiadói papírkötés.
17222.

Róbert László: Zsidónak születni. [Bp.],1994.,T-Twins. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,86
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
Lantos Péter: Sínek és sorsok. H.n., 2009, Scolar. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17223.

Lantos Péter: Sínek és sorsok. H.n., 2009, Scolar. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,86
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
Zsidókérdés Kelet- és Közép-Európában. Bp., 1985. ÁJK. Kiadói papírkötésben
17224.

Zsidókérdés Kelet- és Közép-Európában. Bp., 1985. ÁJK. Kiadói papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,71
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
0
Somodi Henrietta: A kecskeméti ortodoxia 27 éve. Bp., 2017., Aura. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17225.

Somodi Henrietta: A kecskeméti ortodoxia 27 éve. Bp., 2017., Aura. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,86
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
1
Holocaust füzetek. VIII. évf. 15. sz. Bp., 2002., Magyar Auschwitz Alapítvány-Holocaust Dokumentációs Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17226.

Holocaust füzetek. VIII. évf. 15. sz. Bp., 2002., Magyar Auschwitz Alapítvány-Holocaust Dokumentációs Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,86
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
Holocaust füzetek. VIII. évf. 16. szám. Bp, 2002, a Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány kiadása. Papírkötésben, kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban.
17227.

Holocaust füzetek. VIII. évf. 16. szám. Bp, 2002, a Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány kiadása. Papírkötésben, kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,71
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment