5 000 HUF
[Juan Antonio Llorente (1756-1823)-Léonárd Gallois (1789-1851)] Llorente és Gallois: A spanyol inquisitió története. I-II. rész. [Egybekötve.] Lipce, 1863, Köhler K. F., 124+126 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.