Flea Market

Number of items: 527

G Pluda és C. Milano jelzésű harisnya szemfelszedő gép, 22x38 cm
11628.

4 000 HUF
10
Camille jelzéssel, 2 db mű: Teknősök és gyíkok. Rézlemez. Horpadásokkal. Fa keretben. 48x15 és 49,5x14 cm.
11629.

8 000 HUF
cca 1940 Régi elektromos kávéfőző üveg fedővel zsinór nélkül / Vintage coffe maker 39 cm
11630.

8 000 HUF
Sárkányölő Szent György modern grúz/orosz fém ikon üvegezett keretben. Parshin Alexander. 24x28 cm
11631.

4 000 HUF
25
Angyal motívumos bolha tétel, össz. 2 db: Angyalka figura, műgyanta, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm + Mécses angyalkás üvegben, matricás, jó állapotban, d: 7 cm, m: 8 cm
11632.

800 HUF
Sün figura, kerámia, szövetből készített tüskékkel, részben kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 6 cm
11633.

800 HUF
5 db műszálas, cipzáras párnahuzat, jó állapotban, 44×46 cm
11634.

2 400 HUF
Kézi horgolású fehér függöny néhány műanyag kampóval, 210x250 cm, jó állapotban
11635.

3 000 HUF
Esztergomi bazilikát ábrázoló falikép, mázas kerámia, IS jelzéssel, lepattanásokkal, 26x21 cm,
11636.

1 200 HUF
2 db zománcozott fém tábla, egyik javított, mindkettő hibákkal, kopásnyomokkal, 4,5×10 és 15×39 cm
11637.

2 200 HUF
5,95
6,47
17
cca 1930-40 Antik Olympia írógép magyar billentyűzettel, restaurált, ,űködőképes, hátoldalán kopásnyomokkal. Ca. 26x40x34 cm
11638.

14 000 HUF
37,84
41,18
24 db cérna vegyes színekben, bontatlanok, hímzett, népi motívumos dobozban
11641.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF