Flea Market
Number of items: 527
2328140
11628
388
Flea Market
Other collectibles
G Pluda és C. Milano jelzésű harisnya szemfelszedő gép, 22x38 cm
4 000 HUF
2333816
11629
388
Flea Market
Other collectibles
Camille jelzéssel, 2 db mű: Teknősök és gyíkok. Rézlemez. Horpadásokkal. Fa keretben. 48x15 és 49,5x14 cm.
8 000 HUF
2328209
11630
388
Flea Market
Other collectibles
cca 1940 Régi elektromos kávéfőző üveg fedővel zsinór nélkül / Vintage coffe maker 39 cm
8 000 HUF
2326484
11631
388
Flea Market
Other collectibles
Sárkányölő Szent György modern grúz/orosz fém ikon üvegezett keretben. Parshin Alexander. 24x28 cm
4 000 HUF
2327463
11632
388
Flea Market
Other collectibles
Angyal motívumos bolha tétel, össz. 2 db: Angyalka figura, műgyanta, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm + Mécses angyalkás üvegben, matricás, jó állapotban, d: 7 cm, m: 8 cm
2327476
11633
388
Flea Market
Other collectibles
Sün figura, kerámia, szövetből készített tüskékkel, részben kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 6 cm
2327627
11634
388
Flea Market
Other collectibles
5 db műszálas, cipzáras párnahuzat, jó állapotban, 44×46 cm
2 400 HUF
2327126
11635
388
Flea Market
Other collectibles
Kézi horgolású fehér függöny néhány műanyag kampóval, 210x250 cm, jó állapotban
3 000 HUF
2327155
11636
388
Flea Market
Other collectibles
Esztergomi bazilikát ábrázoló falikép, mázas kerámia, IS jelzéssel, lepattanásokkal, 26x21 cm,
1 200 HUF
2325991
11637
388
2200
Flea Market
Other collectibles
2 db zománcozott fém tábla, egyik javított, mindkettő hibákkal, kopásnyomokkal, 4,5×10 és 15×39 cm
2 200 HUF
2245599
11638
388
14000
Flea Market
Other collectibles
cca 1930-40 Antik Olympia írógép magyar billentyűzettel, restaurált, ,űködőképes, hátoldalán kopásnyomokkal. Ca. 26x40x34 cm
14 000 HUF
2330729
11641
388
2200
Flea Market
Other collectibles
24 db cérna vegyes színekben, bontatlanok, hímzett, népi motívumos dobozban
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m