Number of items: 291

10249.

9 000 HUF
24,32
26,47
10250.

7 000 HUF
18,92
20,59
G. Szántó András (?-2002): A Rab Ráby tér kútja (Szentendre). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal- 60x45 cm
10251.

7 000 HUF
18,92
20,59
Szász Endre (1926-2003): Női arc (Emese). Szitanyomat, papír, számozott (78/100), jelzett, felcsavarva, kisebb törésnyommal, lap tetején kisebb szakadással, 40×35,5 cm + Szász Endre által tervezett plakát, Magyar Sízők egyesülete. Ofszet, papír, felcsavarva, kisebb gyűrődésekkel, 67,5x46 cm
10252.

12 000 HUF
32,43
35,29
Szász Endre (1926-2003): Férfi fej. Olaj, papír, jelzett, apró felületi sérülésekkel. Üvegezett fa keretben. 34×25 cm
10253.

60 000 HUF
162,16
176,47
Szász Endre (1926-2003): Demjén Attila festőművész arcképe, 1966. Ceruza, papír, jelzett. Felső része papírra kasírozva. 21x14,5 cm
10254.

6 000 HUF
Szász Endre (1926-2003): Orosz János arcképe. Ceruza, papír, jelzett. Papírra ragasztva. 15x22 cm
10255.

8 000 HUF
Szász Endre Áron (1962?-): Földetérés felhők (restancia nélkül), 1997. Kréta, tus, papír, jelzett, foltos, törésnyommal. 40×59 cm. Szász Endre fiának egyik ritka alkotása!
10256.

12 000 HUF
32,43
35,29
Szécsi Katalin (1955-): Virágok. Akvarell, papír, jelzett, 58,5x39 cm
10257.

12 000 HUF
32,43
35,29
Szemlér Mihály (1833-1904): Erdei táj. Olaj, karton, jelzett. Kis sérüléssel. keretben. 19x30 cm
10258.

9 000 HUF
24,32
26,47
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Arcok. Filctoll, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, hátoldalán autográf felirattal: 1973 május 12-én nagyamroson, 30×40 cm
10259.

3 000 HUF
10260.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF